تجهیزات بازی آب کودکان

شماره مورد: KW-1111A|اندازه: سفارشی|پارک آبی مضمون|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)
Splash Pads برای شهربازی

جزئیات محصول

تجهیزات بازی آب کودکان&# 39؛

تجهیزات زمین بازی پارک آبی در هتل ها و استخرهای شنای عمومی محبوب است.

کیوی سازنده تجهیزات پارک های آبی است که تجهیزات زمین بازی و امکانات تفریحی با کیفیت بالا و با کیفیت را در سراسر جهان ارائه می دهد.

1b

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

خط تولید قطعات پلاستیکی:

مواد اولیه را آسیاب کنید (LLDPE) with با پودر رنگ مخلوط کنید illing پودر PE را در قالب پر کنید mold قالب چرخشی → خنک کننده و از بین بردن → رفع اشکال holes سوراخ های سوراخ و مونتاژ آزمایش → بسته بندی

5 Plastic-b

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

فیلتراسیون بهداشتی آب در تجهیزات پارک آب ضروری است!

همانطور که از نام پارک پارک پیداست ، وسایل بازی کاملاً مربوط به آب است که برای بهداشت آب بسیار مهم است و بیشتر این موارد در فضای باز است. همچنین ممکن است تحت تأثیر باران و باران طبیعی قرار گیرد. سیستم فیلتراسیون چگونه تمیز می شود؟ نکات مرتبط دانش: اجازه دهید&# 39 ؛ نگاهی بیندازند ، این یک پارک آبی خوب است!

آب خنثی استخر شنا ابتدا از طریق آب جمع کننده اصلی Geshan از طریق جمع کننده مو شروع می شود و پمپ آب در گردش مو و مواد جامد معلق بزرگ را در آب رهگیری می کند تا از پیچ خوردن مو در اطراف پروانه سانتریفیوژ پمپ جلوگیری کند و به خطر نیفتد. عملکرد ماشین آلات و تجهیزات بعدی

پس از افزودن ماده منعقد کننده به خروجی آب ، واکنش متفاوتی در خط لوله ایجاد می شود و مواد جامد معلق ریز موجود در آب جمع آوری شده و فیلتر می شوند و توسط فیلتر پشت دستگاه تصفیه سرعت بالا رهگیری می شوند.

پس از عبور از مبدل حرارتی ، بخشی از آب استخر گرم شده و با قسمت دیگر مخلوط می شود. در این زمان ضدعفونی کننده اضافه کنید تا باکتری های موجود در آب از بین برود ، مقدار لازم کلر باقی مانده حفظ شود و برای جلوگیری از سبز شدن آب استخر ، جلبک کش به آن اضافه کنید و مقدار pH را تنظیم کنید ، سپس آب استخر دوباره به استخر بازمی گردد.

استاندارد تجهیزات استخر شنا

سیستم تنفس ضدعفونی کننده و ضدعفونی کننده آب استخر به طور خودکار و تجهیزات گرمایشی وجود دارد.

در زیر استخر شنا ، معابر امن و دسترسی خصوصی و استخرهای ضدعفونی کننده غوطه وری پا وجود دارد.

تجهیزات تصفیه آب یکپارچه استخر شنا بسیار فنی است ، نه تنها می توان از سیستم گردش آب استخر استفاده کرد ، بلکه می تواند ضد عفونی و استریلیزاسیون اساسی را انجام دهد تا بخشی از باکتری های موجود در آب از بین برود. تجهیزات کاملاً یکپارچه هستند.

Hot Tags: تجهیزات بازی آب کودکان ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید