تجهیزات بازی در فضای باز پلاستیک

شماره مورد: KW-1021A|اندازه: 900 * 580 * 500 سانتی متر|سکو: 110 سانتی متر|قلعه با مضمون|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

تجهیزات بازی در فضای باز پلاستیک

ساختار زمین بازی پلاستیکی در فضای باز ،در حال صعود از قاب و اسلاید

تجهیزات زمین بازی در فضای باز کودکان&# 39؛باید مکانی امن برای تقویت سرگرمی ، خلاقیت و یادگیری باشد ، بنابراین کیفیت تجهیزات زمین بازی بسیار مهم است. کیوی مفتخر است که با بالاترین کیفیت تجهیزات زمین بازی را از چین بزرگ ارائه دهد. ضمانت ما: 3 سال برای قطعات پلاستیکی ، 5 سال برای قطعات و اجزای ذهنی.

1c

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

خط تولید قطعات پلاستیکی:

مواد اولیه را آسیاب کنید (LLDPE) with با پودر رنگ مخلوط کنید illing پودر PE را در قالب پر کنید mold قالب چرخشی → خنک کننده و از بین بردن → رفع اشکال holes سوراخ های سوراخ و مونتاژ آزمایش → بسته بندی

5 Plastic

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگ → بسته بندی

6 Metal

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

طرح درس ایمنی تجهیزات بازی در فضای باز کودکستان

هدف فعالیت:

1. بچه ها یاد می گیرند که وسایل بازی در فضای باز را به روش صحیح بازی کنند.

2. به كودكان كمك كنيد تا بفهمند كه سرسره بازي با روش هاي نادرست مي تواند باعث آسيب شود. در ابتدا آگاهی از ایمنی کودکان&# 39 را پرورش دهید.

روش فعالیت:

1. فعالیت ها را برای تحریک علاقه وارد کنید. Mother Rabbit:"؛ امروز هوا خیلی خوب است ، اسم حیوان دست اموز. مادر شما را برای بازی بیرون می برد. ببین اون کیه؟ (توله سگ) آنها چه کار می کنند؟ (اسلاید)"؛

2. اجرای موقعیتی را تماشا کنید و کودکان را با اسلاید و نحوه بازی آن آشنا کنید. (1) سگهای مادر چگونه به توله سگها بازی در سرسره را آموزش می دهند؟ چرا آنها باید اینگونه بازی کنند؟ (2) چگونه افراد باید تعداد زیادی اسلاید بازی کنند؟ خلاصه: وقتی افراد زیادی در اسلایدها حضور دارند ، باید ابتدا یکی یکی ردیف شوند نه شلوغ. . از کنار پله ها دستانش را گرفت و لایه به لایه بالا رفت. با نگاه به پله ها ، به سمت بالا بالا رفته و پس از محکم نشستن ، دو طرف سرسره را با دو دست ، پاها به هم بگیرید و سپس به پایین بلغزانید. اگر&# 39 را نداشته باشید ، از این طریق با وسایل بازی در فضای باز بچه ها بازی نمی کنید و اقدامات نادرستی انجام می دهید ، خطر شما را تهدید می کند.

3. کودکان نوپا سرسره بازی را تمرین می کنند و معلمان به کودکان دستور می دهند که اسلایدها را به روش صحیح بازی کنند. (1) Mother Rabbit:"؛ ما توله سگ را دیدیم که سرحال می شود ، آیا شما مثل آنها بازی خواهید کرد؟"؛ (2) Mother Rabbit:"؛ بچه ها ، آیا می خواهید دوباره بازی کنید؟ این بار ، وقتی بازی می کنید ، مادر از هر یک از شما عکس می گیرد تا ببیند چه کسی خوب سر می خورد."؛ (به موقع حرکات نادرست کودکان را اصلاح کنید ، کودکان را به بازی صحیح با اسلایدها تشویق کنید.)

پیشنهادات فعالیت:

1. این فعالیت باید در ابتدای سال تحصیلی تنظیم شود ، به طوری که کودکان از ابتدا روش صحیح بازی اسلایدها را درک کنند.

2. در زندگی روزمره ، کودکان هنگام بازی با وسایل بزرگ ورزشی باید از حمایت بزرگسالان برخوردار باشند ، کودکان را به بازی صحیح وسایل ورزشی راهنمایی کرده و به تدریج آگاهی از ایمنی کودکان&# 39 را در فعالیت ها پرورش دهند.

فعالیت ها در منطقه فعالیت:

1. از عکسهای کودکان گرفته شده در این فعالیت استفاده کنید تا به صورت&مرتب شود. من بازیهای&را بازی خواهم کرد. گوشه ها را بچرخانید و ستاره های پنج پر را در اطراف عکس های کودکانی که وسایل بزرگ ورزشی را به روش صحیح بازی می کنند قرار دهید.

2. كودكان خردسال را به ساختن سرسره در گوشه های ساختمان و غیره راهنمایی كنید و به عروسك های كوچك آموزش وسایل ورزشی را به روش صحیح بدهید.Hot Tags: پلاستیک تجهیزات بازی در فضای باز ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید