تجهیزات بازی در فضای باز برای مدارس

شماره مورد: KW-1015A|اندازه: 890 * 910 * 480 سانتی متر|منطقه ایمنی: 1290 * 1310 سانتی متر|سکو: 116 سانتی متر|کشتی دزدان دریایی مضمون|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)
تجهیزات زمین بازی مدرسه ، تجهیزات زمین بازی در فضای باز برای مدارس ، تجهیزات بازی برای مدارس ، تجهیزات بازی در فضای باز مدرسه ابتدایی ، تجهیزات زمین بازی Old School برای فروش ، تجهیزات زمین بازی مدرسه

جزئیات محصول

تجهیزات بازی در فضای باز برای مدارس

زمین بازی در فضای باز لوله گالوانیزه ،زمین بازی پلاستیکی در فضای باز برای کودکان خردسال

آماده اید که فرزندان خود را خوشبخت کنید؟ کارمندان Kiwi&# 39 متعهد به تولید بالاترین کیفیت ، بهترین محصولات زیست محیطی هستند که برای محصولات ماندگار و ماندگار در دسترس باشند تجهیزات زمین بازی در فضای باز ما به طور گسترده ای در پارک تفریحی ، زمین های تفریحی ، آمپول&مدرسه استفاده می شود. پیش دبستانی ، مهد کودک.

1a

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

خط تولید قطعات پلاستیکی:

مواد اولیه را آسیاب کنید (LLDPE) with با پودر رنگ مخلوط کنید illing پودر PE را در قالب پر کنید mold قالب چرخشی → خنک کننده و از بین بردن → رفع اشکال holes سوراخ های سوراخ و مونتاژ آزمایش → بسته بندی

5 Plastic

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه → جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگ بسته بندی

6 Metal

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

سایت قابل اجرا

9 Applicable Site

مراحل سفارش

10 Ordering Process

اصول فیزیکی سرسره ها در مهد کودک ها

در سرسره های کودکستان به طور کلی سه نوع سرسره وجود دارد ، سرسره مستقیم ، سرسره چرخان و سرسره مارپیچ. با فرض اینکه ارتفاع سرسره ها یکسان باشد و کودکانی که وزن یکسانی دارند همزمان از سرسره ها به پایین بلغزانند ، کودکان روی سرسره مارپیچی سر می خورند اولین کسی است که به زمین می رسد. زیرا بچه ها به دلیل عمل گرانش می توانند در مهد کودک روی سرسره بلغزانند.

وقتی شیب سطح اسلاید متفاوت باشد ، اگر م componentلفه گرانش بزرگتر باشد ، شتاب گلاید افزایش می یابد و سرعت سریعتر افزایش می یابد. با کشیدن در امتداد سرسره مستقیم ، شتاب سر خوردن بدون تغییر است و سرعت به طور پیوسته افزایش می یابد. هنگام سر خوردن از سرسره مارپیچی ، شیب سرسره در محل شروع بسیار زیاد است ، به طوری که کودکانی که به سمت پایین می لغزند می توانند در مدت زمان کوتاهی سرعت سر خوردن به اندازه کافی بزرگ را بدست آورند. اگرچه در مرحله پایانی افت ، شیب به تدریج کاهش می یابد و افزایش سرعت کند می شود ، اما سرعت فعلی افت بسیار شتاب گرفته است.


Hot Tags: تجهیزات بازی در فضای باز برای مدارس ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید