تجهیزات زمین بازی کودکان در فضای باز

شماره مورد: KW-1033A|اندازه: 1100 * 590 * 510 سانتی متر|منطقه ایمنی: 1500 * 990 سانتی متر|سکو: 116 سانتی متر|مضمون طبیعت|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

تجهیزات زمین بازی در فضای باز کودکان&# 39؛

سازه های زمین بازی در فضای باز جنگل

سازه های بازی در فضای باز ما برای کودکان خردسال از مواد اولیه غیر سمی و زیست محیطی آزمایش شده توسط SGS ساخته شده است ، دارای استانداردهای ایمنی در زمین های بازی CE ، ISO9001 ، TUV ، ISO14001 ، CHSAS18001 و غیره است.

1a

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

خط تولید قطعات پلاستیکی:

مواد اولیه را آسیاب کنید (LLDPE) with با پودر رنگ مخلوط کنید illing پودر PE را در قالب پر کنید mold قالب چرخشی → خنک کننده و از بین بردن → رفع اشکال holes سوراخ های سوراخ و مونتاژ آزمایش → بسته بندی

5 Plastic-b

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگ → بسته بندی

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

عناصر کلاسیک بازی کودکان&# 39؛ s Outdoor Playground Equipment in مهد کودک

منطقه تجهیزات ورزشی

این امر عمدتا به وسایل بازی بزرگ در فضای باز مانند قاب ها و سرسره های کوهنوردی و بازی های با اندازه متوسط ​​مانند تاب ، اره و صندلی های چرخان اشاره دارد. اگر فضای بیرونی بزرگ باشد ، می توان آن را در هر فضایی با فاصله از یکدیگر تنظیم کرد و روی زمینی که کودکان از طریق بالشتک خارج می شوند ، قرار داد. اگر فضای کافی در مهد کودک وجود ندارد ، می توانید چندین وسیله بازی کاربردی را با هم ترکیب کرده و با استخر شن و ماسه ترکیب کنید تا باعث صرفه جویی در فضا و هزینه شوید.

زمین ورزش همگانی

بیشتر مهد کودک ها عادت دارند که در کل باغ ، و همچنین رسم کلاسهای تربیت بدنی ، تمرین کنند. بنابراین ، مهد کودک نیز به یک فضای نسبتاً بزرگ و مسطح نیاز دارد که بتوان بازی های عمومی را توسعه داد و مسیرها را باز کرد. منطقه نرم و نرم کلاسهای کوچک را می توان به طور مستقل ایجاد کرد. چنین مهد کودک هایی با شرایط اقتصادی مناسب در زمین زمین بازی می توانند کاملاً نرم شوند و کف پلاستیکی یا چمن مصنوعی گذاشته شود و یا برخی از چمن های طبیعی وجود داشته باشد. کودکستان ها بدون شرایط زمین خاکی را حفظ می کنند و برای سخت شدن از سیمان و آجر استفاده نمی کنند مگر اینکه در خط ویژه ای باشند.

زمین بازی های ورزشی همگانی انواع فعالیت های بازی را با میزان استفاده بالا انجام می دهد ، به ویژه بازی های کوچک اسباب بازی خانگی ، مانند بازی آسیاب بادی ، کیسه های شن ، بشقاب پرنده ، شمع های نیلوفر آبی ، تایر بازی ، توپ بازی و غیره. بنابراین ، بهترین کار این است یک اتاق ذخیره سازی اسباب بازی برای هر کلاس در اطراف طراحی کنید. درختان بلند برای اطمینان از سرسبزی در تابستان بهتر است در اطراف زمین های ورزشی عمومی کاشته شوند.

منطقه کوهنوردی

کودکان سنگ نوردی را دوست دارند ، به ویژه کودکان در کلاس های متوسط ​​و بزرگ ، بنابراین 1-3 مکان کوهنوردی باید تا آنجا که ممکن است برای کودکان طراحی شود. به عنوان مثال ، صخره نوردی افقی را می توان بر روی دیوار ، نردبان های کابل نرم را می توان در تفرجگاه سبز طراحی کرد ، دیوارهای لاستیک نوردی و دیوارهای صعود کابل نرم را می توان بر روی چمن طراحی کرد.


Hot Tags: تجهیزات زمین بازی کودکان در فضای باز ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید