تجهیزات زمین بازی تجاری

شماره مورد: KW-1069A|اندازه: 550 * 480 * 360/660 * 550 * 380/1100 * 860 * 380 سانتی متر|HDPE مضمون|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

Ship Themed Playground یک ساختار بازی با مضمون عالی برای افزودن به سایت شما است. اینتجهیزات زمین بازی پارک با کیفیت بالا برای کودکانشامل فولاد ضد زنگ و پانل های تعاملی سرگرم کننده است.

mzc15

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

5a

5b

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

1. انتخاب محصولات تجهیزات زمین بازی تجاری

بسیاری از اپراتورهای پارک تفریحی یک مشکل اساسی دارند ، این که آنها&# 39 را نمی دانند ؛ نمی دانند چه نوع وسایل بازی را برای جذب افراد بیشتر به بازی انتخاب کنند ، چگونه مشتریان را قادر به مصرف ثانویه و غیره می کنند.

دلیل اصلی این مشکلات این است که آنها به طور کامل بازار را در نظر نگرفته اند ، انرژی زیادی برای تحقیقات بازار ندارند و از بازار توسعه فعلی و روند صنعت تجهیزات چند منظوره نمی دانند ، که اغلب باعث می شود آنها نتوانند شروع به کار کنند ، انتخاب پیگیری ، که در نهایت منجر به مشکلات زیادی در محصولات خریداری شده شد ، که نتوانست نیازهای مورد انتظار را برآورده کند.

در هنگام انتخاب محصولات تجهیزات بازی در فضای باز کودکان&# 39 ، نکات زیر را می توان دنبال کرد:

آ. با توجه به سطح مصرف محلی و گروه های مصرف کننده ، محصولات مناسب برای گروه های سنی مختلف را انتخاب کنید.

ب از پارک های تفریحی و سایت های محلی با مشاغل بهتر بازدید کنید تا ببینید کدام محصولات تجهیزات بازی محبوبیت بیشتری دارند.

ج با تولیدکنندگان حرفه ای مشورت کنید و به پیشنهادات آنها مراجعه کنید.

2. انتخاب تجهیزات بازی سازنده&# 39؛

مهمترین نکته برای انتخاب مجموعه های بازی در فضای باز انتخاب سازنده است. بهتر است سرمایه گذاران از ساختارهای بازی در فضای باز&# 39 دیدن کنند. سازنده در سایت برای کسب اطلاعات در مورد صلاحیت های تولید کننده&# 39 ، مراحل تولید تجهیزات زمین بازی ، کیفیت محصول ، استفاده از مواد ، طرز کار ، خدمات پس از فروش و غیره. از طریق مقایسه ، محبوب ترین سازنده تجهیزات تفریحی را انتخاب کنید.

3. خدمات پس از فروش تضمین شده است

تا حدی اسلاید بچه ها در فضای باز کالایی است که به راحتی آسیب می بیند. به هر حال ، مردم همیشه در حال بازی هستند و آسیب آن اجتناب ناپذیر است. در این زمان ، بسیار مهم است که آیا تولیدکنندگان تجهیزات زمین بازی خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهند که رضایت مشتریان را جلب می کند.

به طور خلاصه ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب پوشاک در فضای باز یا داخل خانه مورد توجه قرار گیرد ، مهمترین موارد کیفیت محصول ، موقعیت قرارگیری جمعیت ، خدمات پس از فروش محصول ، قدرت تولید کننده و غیره است. بر. اگر می خواهید در تجهیزات تفریحی داخل یا خارج از خانه سرمایه گذاری کنید ، اکنون زمان آماده سازی است. کیوی می تواند محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی را برای شما فراهم کند.

Hot Tags: تجهیزات زمین بازی تجاری ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید