سرسره زمین بازی از جنس استنلس استیل

شماره مورد: KW-1052A|اندازه: سفارشی|HDPE مضمون|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

سرسره زمین بازی از جنس استنلس استیل

تجهیزات PE را با اسلایدهای فلزی بازی کنید

به اشتراک گذاشتن بچه ها&# 39؛ شادی ، ترس ، فراز و نشیب و کمک به یکدیگر ، این معیار واقعی بازی است. Kiwi&# 39؛ PE ورق تجهیزات زمین بازی در فضای باز ، طراحی تازه ، انواع مختلفی برای انتخاب شما ، و غنی سازی دوران کودکی و جوامع از طریق بازی.

1a

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

5a

5b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

دانش علمی در کودکان تجهیزات بازی در فضای باز&# 39

اجرای سازه های بازی در فضای باز کودکستان یک بازی سرگرم کننده است که کودکان بسیار مشتاق آن هستند. تقریباً هر کودکی در سرسره معلق مانده است. اما اگر آنها راهنمایی نشوند ، وسایل زمین بازی در فضای باز فقط یک بازی برای آنها است و آنها از نظر دانش تجهیزات بازی را کاوش و فکر نمی کنند. در حقیقت ، در طراحی اسلایدهای مهد کودک از دانش بسیاری استفاده می شود. معلمان می خواهند برخی دانش علمی را در مورد اسلایدها بدانند تا اشتیاق آنها به یادگیری دانش را بهبود ببخشند. سرسره بازی با دانش ساده حرکت و نیرو می تواند در کودکان نفوذ کند.

اول از همه ، معلم می تواند دو سوال در مورد اسلایدها بپرسد و اجازه دهد بچه ها فکر کنند."؛ وقتی سرسره ها را با شیب های مختلف پایین می کشید ، با همان سرعت پایین می روید؟"؛"؛ وقتی سرسره ها را با شیب های مختلف پایین می کشید ، آیا با همان فاصله عجله می کنید؟"؛ این معرفی نکات دانش است.

ثانیا ، از طریق دو مجموعه آزمایش مقایسه ای برای مطالعه دو موضوع مطرح شده در بالا. از طریق این آزمایش ، دانش آموزان نتیجه گیری می کنند:"؛ شیب زیاد است ، بلوک چوب سریع می لغزد. شیب کوچک است ، بلوک چوب به آرامی سر می خورد."؛" ؛ شیب بزرگ است ، بلوک چوب پس از طی مسافت طولانی به زمین می لغزد. شیب کوچک است ، مسافتی که بلوک چوبی به زمین بلغزد کوتاه است."؛

دوباره می توان دو سوال اول را تمدید کرد. از طریق این آزمایش ، دانش آموزان به این نتیجه رسیدند:"؛ اگر شیب زیاد باشد ، توپ فولادی پس از غلتاندن به بالا بالا می رود. اگر شیب کم باشد ، توپ فولادی پس از غلتاندن به پایین کم می شود."؛

سرانجام ، به کودکان بیاموزید که از دانش آموخته شده خود استفاده کنند و برخی از مشکلات عملی را توضیح دهند. از طریق تفکر در مورد این دو موضوع ، دانش آموزان می توانند دانش خود را آموخته و دانش آموزان را برای استفاده از دانش آموزش دهند.


Hot Tags: سرسره زمین بازی از جنس استنلس استیل برای فروش ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید