تجهیزات زمین بازی موزیکال در فضای باز

شماره مورد: KW-1089A|اندازه: سفارشی|HDPE مضمون|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

تجهیزات زمین بازی موزیکال در فضای باز

آلات موسیقی برای بچه ها در بسیاری از سطوح مفید هستند و یک گزینه ایده آل برای بازی در فضای باز در مدارس ، پارک ها و حیاط خانه ها هستند. در همان زمان بچه ها&# 39؛ تعامل اجتماعی ، سرگرمی و بازی با این ترکیب از پانل های فعالیت آسان خواهد بود. اجازه دهید صدای زیبای شادی در هر زمین بازی طنین انداز شود!

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

خط تولید برایHDPEقطعات:

آماده کردنماده خام(HDPEتخته)→برش دادنکنده کاریسوراخ ها و مونتاژ آزمایشی را سوراخ کنیدبسته بندی

5b

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه → جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگ بسته بندی

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

رابطه بین پوشاک و موسیقی

از همان زمان که بشر زبان تولید نکرده است ، قبلاً می دانسته است که چگونه از قد ، قدرت و ضعف صدا برای بیان معنی و احساسات خود استفاده کند. نقشی را که با همین موسیقی در جامعه امروز&# 39 ایفا شده است ، نمی توان دست کم گرفت.

برای صنعت سرگرمی ، تجهیزات زمین بازی و موسیقی نیز به طور جدایی ناپذیری با یکدیگر ارتباط دارند.

به عنوان مثال ، برخی از تجهیزات تفریحی تحریک کننده ، مجهز به برخی از موسیقی های با سرعت بیشتر می توانند فضای هیجان انگیز را بهتر منعکس کنند. برای آن دسته از وسایل تفریحی از نوع آهنگ با موسیقی روشن و تند ، کودکان می توانند هنگام بازی احساس بیشتری داشته باشند. فضای گاه به گاه احساس دلپذیری را ایجاد می کند. و آن تجهیزات تفریحی چالش برانگیز با موسیقی سریع نیز بسیار خوب است و شما در روند بازی لذت بیشتری خواهید داشت! با افزودن موسیقی به تجهیزات تفریحی ، تجربه&# 39 کودکان به سطح بالاتری رسیده و کودکان تجربه بهتری دارند.

برای کودکان تجهیزات بازی در فضای باز&# 39 ، با برخی از مواردی که می توانند از طریق کوبه ای صدا ایجاد کنند ، مانند درام ، میکروفون و غیره ، می تواند لذت زیادی را به بازی کودکان&# 39 اضافه کند. اجازه دهید آنها با مواد مختلفی آشنا شوند که با ضربه زدن صداهای مختلفی ایجاد می کنند. این درک اولیه آنها از صدا است. Outdoor Musical Playground Equipment بهترین ابزار در فضای باز برای آموزش کودکان نوپا است که اصوات مختلف را به تنهایی می شناسند.

Hot Tags: تجهیزات زمین بازی موسیقی در فضای باز ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید