تجهیزات زمین بازی کودکان در فضای باز

شماره مورد: KW-1051A|اندازه: 1060 * 680 * 580 سانتی متر|HDPE مضمون|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

تجهیزات زمین بازی کودکان در فضای باز&# 39؛

تجهیزات زمین بازی HDPE در فضای باز کودکان

اگر می توانید آن را تصور کنید ، ما می توانیم آن را از جنگل و موجودات فانتزی گرفته تا آرم ، آیکون یا طرح های شخصی خود بسازیم! جزئیات و رنگ های سفارشی زیبا برای دوام کاملاً منبت کاری شده اند. پانل های گرافیکی می توانند دو طرفه باشند و در رنگ های پلاستیکی ورق کیوی موجود هستند.

1a

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

5a

5b

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

تولید کننده تجهیزات زمین بازی کودکان Unpowered Outdoor&# 39؛ شادی را برای کودکان ایجاد می کند

رشد و توسعه همه جانبه و سالم کودکان&# 39 ؛ ذهن و جسم کودکان چیزی است که والدین مدرن بیشتر و بیشتر به آن توجه می کنند. این یک پدیده اجتناب ناپذیر است زیرا مفهوم مراقبت از کودکان در&# 39 بیشتر و بیشتر علمی می شود. در دو دهه گذشته ، لباس بچه گانه بدون قدرت&# 39 نیز به دلیل این تقاضا به طور پیوسته توسعه یافته است. تا زمانی که مردم از خانه های خود ، در جوامع ، پارک های اوقات فراغت ، زمین های بازی کودکان&# 39 و حتی مکان های تجاری در مناطق مرفه بیرون می روند ، لباس های مختلف کودکان&# 39 همه جا هستند ، به کودکان اجازه می دهد از تفریح ​​در هر زمان لذت ببرند ، هر جا. بگذارید کودکان در حالی که از اوقات فراغت لذت می برند ، لذت سرگرمی سالم را تجربه کنند. تجهیزات زمین بازی بدون قدرت به دلیل مزایای زیر بسیار محبوب است.

می توان آن را با انواع مختلف زمین های بازی و انواع داخلی و خارجی سازگار کرد. با توجه به سازگاری ساختارهای بازی در فضای باز بدون منبع تغذیه ، دامنه کاربرد بسیار انعطاف پذیر است ، در مقایسه با این تجهیزات تفریحی مخصوص کودکان و نوجوانان مقیاس بزرگ و گران قیمت&# 39 ، مزیت هزینه سرمایه گذاری بسیار مشهود است. تجهیزات بازی کودکان بدون قدرت&# 39 مردم مدار است و خودآموزی برای آموزش بازی در کنسرتوها تشویق می شود. بنابراین ، این نوع بازی که به طبیعت نزدیکتر است ، می تواند توسط کودکان در هر سنی دوست داشته شود. تجهیزات بازی ماجراجویی بدون قدرت برای کودکان همچنین در داخل و خارج از کشور جذابیت مقاومت ناپذیری دارد.

کارکرد و نگهداری تجهیزات ساده است و به هزینه های بعدی احتیاج ندارد. روش ترکیبی انعطاف پذیر همچنین منجر به ارتقا it تکراری محصولات می شود و همچنین برای توسعه پایدار اکولوژی تجهیزات زمین بازی نیز مفید است.

تجربه بازی موقعیتی مضمون با بسیاری از وسایل تفریحی برقی که فقط یکنواخت بر تجربه تحریک حسی تأکید دارند متفاوت است. مجموعه های بازی غیرقابل تغذیه در فضای باز برای کودکان دارای محتوای متنوع بازی های مختلف هستند و حالت های مختلف همکاری تیمی طراحی شده است. و فعالیت ها می توانند در سناریوها و موضوعات مختلف ادغام شوند.

Kiwi یک شرکت حرفه ای است که در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات زمین بازی کودکان&# 39 فعالیت می کند و خدمات سفارشی غیر استاندارد را برای زمین های بازی کودکان&# 39 ارائه می دهد. شرکت ما اسلایدهای کودکان ، اسباب بازی های پلاستیکی ، تجهیزات کوهنوردی ، مبلمان ، وسایل بدنسازی و سایر وسایل بازی کودکان&# 39 را تولید می کند.

Hot Tags: تجهیزات زمین بازی کودکان در فضای باز ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید