تجهیزات زمین بازی در اوایل کودکی

شماره مورد: KW-1090A|اندازه: سفارشی|HDPE مضمون|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

تجهیزات زمین بازی در اوایل کودکی

1396415382

وسایل بازی با وسایل نقلیه پیش دبستانی در فضای باز می توانند ورزش ، بازی و فعالیت اولیه را تشویق کنند. این امر به ویژه در کمک به کودک نوپا برای رشد مهارت های حرکتی ، تعادل و حساسیت بسیار مهم است.

mmexport1551853596996

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

خط تولید برایHDPEقطعات:

آماده کردنماده خام(HDPEتخته)→برش دادنکنده کاریسوراخ ها و مونتاژ آزمایشی را سوراخ کنیدبسته بندی

5b

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

چرا وسایل بازی با تصاویر کارتونی بیشتر مورد پسند کودکان است؟

اکنون سطح روزانه افراد&# 39 بهتر شده است و تجهیزات بازی کودکان در فضای باز&# 39 در همه جای مراکز خرید ، اجتماعات و پارک ها دیده می شود. در میان آنها ، اسلایدهای ترکیبی محبوب هستند. انواع مختلفی از اسلایدهای ترکیبی وجود دارد. اسلاید ترکیبی با اشکال مختلف کارتونی همان چیزی است که در بین کودکان محبوبیت بیشتری دارد. پس چرا تجهیزات زمین بازی کودکان در اوایل دوران کودکی با تصاویر کارتونی در بین کودکان بسیار محبوب هستند؟ بگذارید برای همه تجزیه و تحلیل کنیم.

علاوه بر توابع مشترک سایر وسایل بازی کودکان&# 39 ، اسلاید ترکیبی شبیه کارتون از لحاظ ظاهری واضح تر و جالب تر است. ظاهر پر جنب و جوش و رنگ های روشن ، تخیل کودکان را تحریک می کند و نقش خاصی در پرورش خلاقیت کودکان&# 39 دارد.

به طور کلی ، بازی های نقش آفرینی مانند اوایل کودکی و انتقال خود را به شخصیت های کارتونی. مجموعه بازی کودکان در فضای باز تصاویر کارتونی پاسخگوی نیازهای روانی کودکان است. والدین می توانند با مشاهده تصاویر کارتونی که توسط کودکان تقلید می شود ، درک کنند. نیازهای درونی کودک&# 39 همچنین باعث می شود کودک به تدریج خودش را بفهمد.

شخصیت های کارتونی رشد کودکان را همراهی می کنند و هنگامی که کودکان کارتون می بینند ، محتوای آنها نیز تأثیر خاصی بر کودکان دارد. کودکان رویاهای افسانه ای را در قلب خود دارند. شخصیت های کارتونی کلاسیک قدرت جادویی دارند. آنها رشد کودکان را همراهی می کنند و آنها را به رشد و شادی رشد می رسانند.

Hot Tags: تجهیزات زمین بازی در اوایل دوران کودکی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید