تجهیزات بازی در فضای باز برای پیش دبستانی

شماره مورد: KW-1072A|اندازه: 950 * 460 * 380/950 * 860 * 420 سانتی متر|HDPE مضمون|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

مضمون جنگل با سازه های زمین بازی در فضای باز به شکل فیل

IMG_0862

کودکان در هنگام بازی در فضای باز به تعامل با طبیعت نیاز دارند ، بنابراین ما طراحی می کنیمتجهیزات بازی در فضای باز برای پیش دبستانی.

IMG_0861

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

5a

5b

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

دستورالعمل نصب و راه اندازی

8 Installation Instructions

مراحل سفارش

10 Ordering Process

زمین بازی کودکان به سبک طبیعی&# 39 ؛ حالت بقای بیابان را برای کودکان باز می کند

تفریح ​​این است که به کودکان اجازه دهیم مکان خود را پیدا کنند و جهان را درک کنند. به همین دلیل ، طراحی فضای بازی کودکان&# 39 از اهمیت زیادی برخوردار است که فضاهای طبیعی و مصنوعی را به طور موازی ترکیب می کند. این طراحی ظاهر شهر را پذیرفته است ، اما محتوای اصلی زیست محیطی بیابان است ، و هر فضا شامل انواع مختلف بازی است. از ساختار بیرونی می توان برای ورزش یا بازی های منظم استفاده کرد و ساختار درونی کودکان را ترغیب می کند تا فضای بازی خود را بسازند.

این تنظیم متنوع از نوع بازی ، یک زمین بازی کاملاً باز ایجاد می کند و به کودکان یک دنیای بازی غنی ، پویا و جالب می دهد ، به آنها اجازه می دهد آزادانه در آن بازی کنند و از تخیل خود برای تفسیر فضا استفاده می کنند. در مقایسه با دستگاه های تک کاره مدولار و پارامتر شده امروزه ، این زمین بازی بدون شک یک خانه معنوی بسیار سرگرم کننده در اختیار کودکان قرار می دهد.

زمین بازی طبیعی تخیل رایگان را در اختیار کودکان قرار می دهد. آنها می توانند فضاهای مختلف بازی را با توجه به ایده های خود بسازند یا بازسازی کنند. مواد مورد استفاده همچنین مواد طبیعی یا گیاهان سریع رشد مانند بید و نی است. ایجاد چنین فضای تفریحی طبیعی در مرکز شهر باعث تماس کودکان&# 39 با طبیعت در زندگی روزمره آنها می شود و به آنها امکان می دهد کودکی سالمی داشته باشند اما این یک عنصر مهم طراحی است که در بسیاری از بلوک های شهری از دست می رود.

علاوه بر این ، پیکربندی و انتخاب گیاه همچنین برای دستیابی به غنی ترین تغییرات بصری در تغییرات فصلی سال ، ایجاد چشم انداز متغیر و ایجاد بستر آموزش علمی برای مدارس همسایه از طریق تنوع زیستی گیاهان و حیوانات تلاش می کند تا کودکان احساس کنند. طبیعت را از راه های ظریف و نزدیک به طبیعت کنید.

با استفاده از وسایل بازی در فضای باز کودکان و نوجوانان&# 39 ، به طوری که کودکان می توانند بین دو فضای شهر و زمین بازی به سبک طبیعی رفت و آمد کنند. این نوع دستگاه تقسیم اجازه می دهد تا کودکان از دیوار کوهنوردی بالا و پایین بروند ، از معبر بالا و پایین بروند و روی سرسره به بالا و پایین بلغزانند. در مقابل ، فضای خارجی یک مربع سنگفرش شده است که برای ورزش و بازی استفاده می شود. خطوط موجود در آن مرزهای زمین ورزشی را مشخص می کند و همچنین الگویی انتزاعی ایجاد می کند که بیان منظره را غنی می کند.

Hot Tags: تجهیزات بازی در فضای باز برای پیش دبستانی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید