تجهیزات ورزش در فضای باز در پارک های عمومی

شماره مورد: KW-1146A|نوع: مربی مطبوعات نشسته پا |
ابعاد: 193 * 56 * 170 سانتی متر (L * W * H)

جزئیات محصول

KIWI تجهیزات تناسب اندام در فضای باز ما را به درستی طراحی کرده است تا افراد با تمام توانایی ها و سطح تناسب اندام در جامعه از آنها استفاده کنند.


تجهیزات ورزش در فضای باز در پارک های عمومی

منطقه کار شده:آمپ&فوقانی ؛ پایین پا ، شکم.

تابع:قدرت را در قسمت فوقانی و تحتانی پاها افزایش می دهد ، در حالی که شکم ها را تقویت می کند

دستورالعمل:

1. به حالت ایستاده در صندلی با پشت عمودی بنشینید.

2. برای ثبات بیشتر ، هر دو پا را صاف روی صفحات پا قرار دهید و دستان خود را روی ران قرار دهید.

3. با پاها فشار دهید اما کاملاً کشیده نشوید.

4. به آرامی به حالت اولیه جمع شوید.

5. حرکتی نرم و کنترل شده داشته باشید و زانوهای خود را قفل نکنید.

6. با بهبود تناسب اندام ، تکرارها را افزایش دهید.

سن بازیکن:نوجوانان ، بزرگسالان یا افراد مسن

کارگاه

4 Workshop-a

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگمونتاژبسته بندی

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

اقدامات حفاظتی ایمنی برای تناسب اندام در فضای باز در زمستان سرد

ابتدا توجه داشته باشید که لباس را به موقع به آن اضافه یا از آن جدا کنید تا از سرما خوردگی جلوگیری شود. از آنجا که من در زمستان برای ورزش بیرون می آیم ، معمولاً برای راحتی فعالیت هایم کمتر می پوشم و در راه رسیدن به محل تمرین می توانم به راحتی سرما بخورم. پس از شروع رویداد ، بهترین حالت این است که کت بپوشید و آن را دربیاورید. بعلاوه ، هنگامی که من ورزش را به پایان رساندم ، بدن من به دلیل گردش خون سریع به سرعت گرما را پراکنده می کند ، بنابراین در مدت زمان کوتاهی احساس سرما نمی کنم. اما در این زمان منافذ باز است و هوای سرد می تواند بدن را به راحتی تحریک کرده و آسیب پنهانی ایجاد کند. وقتی احساس سرما می کنید ، بدن شما قبلاً تا حد زیادی آسیب دیده است. بدن سرد احتمالاً باعث ناراحتی یا خطرات پنهانی مانند گرفتگی عضلات ، تشدید خستگی ورزش و کاهش مقاومت می شود. بنابراین ، برای گرم نگه داشتن باید به موقع کت بپوشید.

دوم ، آماده سازی کامل را انجام دهید. در زمستان هوا سرد است ، رگهای خونی منقبض می شوند ، گردش خون صاف نیست ، عضلات و رباط ها نیز تنگ هستند و یک نیروی ناگهانی در این زمان می تواند به راحتی باعث کشیدگی عضلات ، پارگی رباط ها و حتی شکستگی شود. بنابراین ، فعالیت های آماده سازی ، نه تنها قبل از فعالیت های سنگین ، بلکه پیاده روی و دویدن باید به خوبی انجام شود.

سوم ، هنگامی که درجه حرارت در زمستان بسیار پایین است ، بهتر است از تماس مستقیم با پوست هنگام استفاده از تجهیزات تناسب اندام در فضای باز در فضای باز خودداری کنید. هر کسی که دارای عقل سلیم زندگی است باید بداند که وقتی پوست انسان با دمای زیر صفر درجه سانتیگراد با فلز سرد تماس پیدا کند ، احتمالاً باعث چسبندگی پوست به فلز و آسیب دیدن آن می شود. بنابراین ، هنگام استفاده از تجهیزات فلزی بهتر است دستکش بپوشید. با در نظر گرفتن اصطکاک و سایر جنبه ها ، بهتر است هنگام ساخت وسایلی مانند میله های موازی یا پدال ، از دستکش چرمی یا کفش های کف لاستیکی استفاده کنید تا از لغزش جلوگیری شود.

Hot Tags: تجهیزات ورزشی در فضای باز در پارک های عمومی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید