تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای پارک ها

شماره مورد: KW-1123A|نوع: مربی بیضوی |
ابعاد: 110 * 55 * 151 سانتی متر (L * W * H)

جزئیات محصول

تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای پارک ها

منطقه کار شده:بازو و پایین بازو ، بالا و پایین پاها ، قفسه سینه و پشت ، باسن.

تابع:بیضوی عضلات بالاتنه و پایین تنه را تقویت می کند و مزایای استقامت قلبی و عضلانی را فراهم می کند. حرکت غلتکی بیضوی حرکات پیاده روی ، دویدن و اسکی صحرانوردی را با هم ترکیب می کند.

دستورالعمل:1. محکم هر دو دست خود را بر روی دسته های میله بگیرید ، هر دو پا را روی پدال بزنید. 2. فشار دادن بازوها&آمپر ؛ پاها در یک حرکت دایره ای مخالف ؛ 3. تغییر بین حرکت رو به جلو و عقب برای افزایش تمرین ؛ 4. حرکات نرم و کنترل شده را در حین تمرین حفظ کنید. 5- با بهبود تناسب اندام ، مدت زمان را افزایش دهید.

3b

کارگاه

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگمونتاژبسته بندی

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

4

شرح مختصر استاندارد EN ISO 20957-9 برای دستگاه بیضوی تجهیزات تناسب اندام در فضای باز

1. دسته مربیان بیضوی را تعریف می کند ، که نه تنها محصولات موجود در بازار اصلی را پوشش می دهد ، بلکه دارای اهمیت هدایت کننده برای طراحی محصول آینده است.

2. الزامات مشخص و مشخصی برای طراحی سازه ای ایجاد شده است ، از جمله نرده های متحرک ، محافظ های پا و سطح ضد لغزش پا ، که موانع درک پرسنل بازرسی کیفیت و طراحی را از بین می برد. طراحی انتهای بازوی متحرک لازم نیست حداقل قطر 50 میلی متر را داشته باشد. همچنین می تواند به شکل U وارونه طراحی شود تا خطر سوراخ شدن چشم را کاهش دهد.

3. نیازهای آزمون به طور قابل توجهی بهبود می یابند ، مانند ثبات ، بارگذاری دسته ، آزمایش بار پویا و سایر شرایط. در بار دینامیکی ، نه تنها 50٪ از حداکثر وزن کاربر&# 39 باید روی هر پایه قرار گیرد ، بلکه 10٪ از حداکثر وزن کاربر&# 39 باید روی بازوی متحرک بارگیری شود.

4- دستورالعمل ها و الزامات برچسب تغییر کرده است. به کاربران یادآوری کنید که مربی بیضوی مجهز به چرخ فلک رایگان نیست ، بنابراین نمی توان بلافاصله قطعات متحرک را متوقف کرد.

Hot Tags: تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای پارک ها ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید