تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای بزرگسالان

تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای بزرگسالان

شماره مورد: KW-1122A|نوع: ایستگاه فشار دادن و فرو بردن |
ابعاد: 180 * 63 * 160 سانتی متر (L * W * H)

جزئیات محصول

با افزودن تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای بزرگسالان ، پارک زمین بازی خود را برای همه جذاب تر کند.

منطقه کار کرد: بالا و پایین بازوها ، شانه ها ، سینه و پشت.

تابع: قدرت را در کل قسمت بالاتنه افزایش می دهد

دستورالعمل: 1. بین میله ها ، رو به بیرون بایستید. 2. نگه داشتن یک پشت مستقیم و قرار دادن هر دو دست روی میله های موازی. 3. الف) برای کار عضلات شکم ، زانوهای خود را به سمت بالا قفسه سینه بلند کنید. ب) یا به جای آن ، فرو رفتن را امتحان کنید: بدن خود را بین میله ها پایین بیاورید تا شانه ها ، دوسر و سه سر را کار دهد. 4- به آرامی به حالت اولیه برگردید و حرکتی نرم و کنترل شده را در حین تمرین حفظ کنید. 5. با بهبود تناسب اندام ، تکرار را افزایش دهید.

کارگاه

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگمونتاژبسته بندی

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

4

شرح فرآیند تجهیزات تناسب اندام در فضای باز در امکانات پشتیبانی املاک و مستغلات

مواد: اتصالات لوله های فولادی عمدتا از 114 لوله فولادی گالوانیزه بین المللی ساخته شده است که کاملاً مطابق با الزامات مواد مقرر شده در مرکز بازرسی کیفیت کالاهای ورزشی ملی تولید و پردازش می شوند. از فولاد ، لوازم جانبی ، پودر پلاستیک ، سیم جوش و سایر محصولات تولید شده توسط شرکت های حرفه ای با صلاحیت کامل داخلی و شهرت خوب برای پردازش و تولید استفاده می شود.

فرایند: تجهیزات از جوشکاری محافظت شده دی اکسید کربن پیشرفته استفاده می کنند و قدرت جوشکاری بالاتر از جوشکاری معمولی است تا از استحکام و زیبایی قطعات جوش داده شده اطمینان حاصل شود. سطح از نظر جسمی و مکانیکی تخریب شده است ، که نه تنها زنگ زدگی را افزایش می دهد بلکه سطح تجهیزات را نیز افزایش می دهد ، به منظور تقویت روند بعدی جذب پودر پلاستیک. حذف کردن سمپاشی الکترواستاتیک ، پس از اینکه سطح تصفیه با پودر پلاستیکی وارداتی اسپری می شود ، سطح تجهیزات تناسب اندام در فضای باز پاشیده می شود و رنگ پخت با درجه حرارت بالا اطمینان می دهد که تجهیزات به مدت 5 سال محو نمی شوند. بهتر از محصولات مشابه است. کلیه محصولات کاملاً مطابق با استاندارد ملی ایمنی تجهیزات تناسب اندام و الزامات عمومی طراحی و تولید می شوند و کیفیت طی مراحل تولید کاملاً کنترل می شود و محصول دارای نقص صفر است.

نصب: به منظور افزایش بهتر عمر مفید تجهیزات و تسکین مشتری از مشکلات نصب ، ما اساساً تجهیزات تناسب اندام در فضای باز را قبل از حمل و نقل مونتاژ می کنیم. پس از دریافت تجهیزات تناسب اندام در فضای باز ، می توان آنها را مستقیم در بتن دفن کرد یا با حفر سوراخ نصب کرد. پیچ انبساط در پایین کار خواهد کرد. تجهیزات دفن شده با بتن پیش ساخته نصب می شوند. چاله ها 40 سانتی متر عرض و 50 سانتی متر عمق دارند ، و عمق مدفون تجهیزات 40 سانتی متر است. بعد از 3 روز از نصب قابل استفاده است.

Hot Tags: تجهیزات تناسب اندام در فضای باز برای بزرگسالان ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید