تجهیزات ورزش در فضای باز بزرگسالان

تجهیزات ورزش در فضای باز بزرگسالان

شماره مورد: KW-1139A|نوع: ماساژور کمر و پشت |
ابعاد: 110 * 83 * 150 سانتی متر (L * W * H)

جزئیات محصول

هنگامی که افراد در یک پارک مشابه بر روی وسایل ورزشی بزرگسالان در فضای باز ورزش می کنند ، آنها شروع به معاشرت می کنند و روابط بین آنها را ارتقا می بخشند. این روابط ممکن است سپس از افزایش استفاده حمایت کند زیرا شرکت کنندگان با راحتی بیشتری با یکدیگر تعامل می کنند و از آنها تشویق و حمایت می کنند. این یک جامعه هماهنگ را تقویت می کند.


تجهیزات ورزش در فضای باز بزرگسالان

منطقه کار شده:کمر ، پشت آمپ GG؛ شکم

تابع:عضلات را به آرامی تقویت کنید و ضمن بهبود گردش خون ، تحرک در ناحیه کمر ، کمر و شکم را بهبود ببخشید.

دستورالعمل:

بخش عمودی

پشت خود را در مقابل غلطک قرار دهید و بالاتنه را به آرامی بچرخانید و آمپ&را بچرخانید. درست

بخش افقی

1. پشت خود را به غلتک قرار دهید ، از میله های دسته پشتیبانی بگیرید و به آرامی خود را به پایین آمپ&پایین بیاورید. بالا

2. اطمینان حاصل کنید که تمام حرکات به آرامی انجام می شوند.

3. با بهبود تناسب اندام ، مدت زمان را افزایش دهید.

کارگاه

خط تولید قطعات فلزی:

آماده سازی لوله گالوانیزه → برش لوله → خم شدن → منگنه جوش → پرداخت → انفجار شن و ماسه coating پوشش پودر رنگمونتاژبسته بندی

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates


تجهیزات تناسب اندام در فضای باز مورد علاقه ساکنان قرار می گیرد

هر روز صبح یا در اوقات فراغت عصر ، مکانهای تناسب اندام در مناطق مسکونی همیشه مملو از جمعیت است. بعضی از افراد دیر می آیند و باید کنار آنها بایستند و آنها را تماشا کنند. این تجهیزات تناسب اندام عمومی در فضای باز بسیار محبوب همه است. ، همچنین این مکان ها را بسیار سرزنده می کند. پس چرا تجهیزات تناسب اندام در فضای باز بسیار محبوب هستند؟ دلایل مختلفی وجود دارد:

همانطور که مشاهده می کنید ، بیشتر این تجهیزات تناسب اندام در فضای باز افراد مسن هستند ، زیرا بیشتر افراد مسن در این زمان در خانه هستند و وقت کافی دارند و جامعه در انجام ورزش آزاد است ، بنابراین ناگزیر آنها را جذب خواهد کرد.

افراد مسن به طور کلی تنها هستند ، زیرا بیشتر فرزندان آنها در اطراف نیستند و آنها به سن بازنشستگی رسیده اند و کاری برای انجام دادن ندارند ، بنابراین تنهایی بسیار شدید خواهد بود.

پارک تجهیزات تناسب اندام در فضای باز مانند مکانی برای فعالیت افراد مسن است. افراد مسن دوست دارند هر زمان که وقت داشته باشند تا بتوانند عضلات خود را تمرین دهند و بدن خود را تمرین دهند ، به اینجا بروند. در آنجا شرکای زیادی وجود دارد. آنها پس از رفتن به آنجا ، می توانند با دوستان مسن جدید ملاقات کنند تا احساسات آنها را تسکین دهند. تنها بودن ، بلکه تقویت بدن بسیار معنی دار است.

Hot Tags: بزرگسالان تجهیزات ورزشی در فضای باز ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید