برای انجام قلعه شیطان باید اینها را بدانید!

- Nov 28, 2019-

قلعه شیطان رایج ترین تجهیزات بازی کودکان است ، اما به دلیل اینکه افراد زیادی وجود دارند که آن را می شناسند ، چگونه خود را برجسته می کنید؟ چگونه برای جذب فرزندان خود بیشتر والدین را جذب کنیم؟ امروز من سهام آنها را می گیرم! نکات زهکشی فورت شیطان.

模拟区

1. مدل فروش آنلاین

قرن بیست و یکم خود یک دوره توسعه سریع ، به ویژه اینترنت موبایل ، و قطار سریع درجه اول این دوره است. قلعه شیطان ما از شبکه برای زهکشی استفاده می کند. این شبکه می تواند هزینه های تبلیغاتی زیادی را برای شما صرفه جویی کند. والدین امروزی اغلب تلفن همراه هستند. ترک نکنید ، از این امر برای به دست آوردن مشتری ، تغییر برخی از تصاویر در سایت ، آپلود آنها در اینترنت (دایره دوستان ، Weibo ، Douyin و غیره) استفاده کنید و اگر برخی از سیستم عامل های موجود در شبکه ، سرمایه گذاری برخی از بودجه های جذب مسافر را به خود اختصاص دهید. بسیار قابل توجه

2. تعویض تجهیزات

استفاده طولانی مدت از تجهیزات ثابت مطمئناً بازار را از دست می دهد ، بنابراین اگر این تجهیزات برای مدت طولانی استفاده شود ، باید تعویض شود. یکی افزایش جذابیت مشتری و دیگری افزایش ایمنی تجهیزات برای کودکان. تعداد زیادی جایگزین با توجه به نیاز خودشان انجام می شود. تجهیزات اضافی نیز می توانند انتخاب شوند. برخی از تجهیزات محبوب ترین موجود در بازار را می توان در مقادیر مناسب افزایش داد.

O1CN01H8zpz31njkk0zUHUd_!!2115435126

3. ساخت اتمسفر

زمین بازی کودکان باید جهانی برای کودکان باشد ، بنابراین اپراتور بیشتر در مورد چگونگی ایجاد فضایی که کودکان دوست دارند فکر می کند. از طرف دیگر ، هرکسی در قلب خود فرزندی دارد. جو ایجاد شده نه تنها کودکان را به خود جلب می کند. همچنین برخی والدین را به خود جلب می کند. تا زمانی که این مکان محبوب باشد ، شما نمی ترسید که هیچ کس جذب نشود.

4- سیاست های ترجیحی

برای مشتریان باید به مشتریان اجازه دهیم روانشناسی سود داشته باشند ، این روانشناسی باعث می شود مشتریان بسیار راحت بگذرانند ، پس تعداد بازدیدها بیشتر می شود ، پس چه کنیم؟ ① وقتی افراد زیادی وجود ندارند ، می توانید به کودکانی که در داخل خانه بازی می کنند اجازه دهید تا آنجا که ممکن است بازی کنند تا والدین آن را در قلب خود به یاد بیاورند. when هنگام ترک ، چند هدایای کوچک به کودکان بدهید. می توان گفت این رویکرد چسبنده است. کافی است نه تنها فرصتی بزرگ برای آمدن دفعه بعد وجود دارد ، بلکه ممکن است به دوستان شما نیز ارتقا یابد!

海洋球清洗

5. بهداشت

پس از پایان بازی کودکان ، آنها باید به یاد داشته باشند که تجهیزات را به موقع تمیز کنند. بچه ها نیز هنگام بازی سالم هستند. والدین فرزندان خود را به فروشگاه می آورند تا احساس خوبی از فروشگاه داشته باشند. برای تمیز کردن تجهیزات می توانید به دانش کمی که قبلاً توسط Xiaobian ارسال شده است مراجعه کنید.