نکاتی برای انتخاب یک شرکت طراحی مهد کودک

- Apr 07, 2021-

بررسی های بازار نشان می دهد که بسیاری از مهد کودک ها در روند انتخاب طراحی کلی مهد کودک ها کوری دارند. این پدیده ناشی از ترکیبی از دلایل متعدد است. از یک سو مهدکودک برنامه ریزی زمان خوبی انجام نداد و می خواست هر چه زودتر مهد کودک را مورد استفاده قرار دهد؛ از سوی دیگر، مهد کودک دانش کافی برای نمایش جوانب مثبت و منفی شرکت طراحی را ندارد.

IMG_4185

۱- قضاوت از شهرت تاریخی شرکت طراحی در صنعت. وقتی مدیر مهد کودک یک شرکت طراحی را انتخاب می کند، باید به وضوح پرونده تاریخی طراح را درک کند. برخی از مدیران به سادگی فکر می کنم که شرکت است که برنده جوایز بیشتر باید یک طرح برنامه ریزی عالی داشته باشد. در واقع اینکه آیا می توان طرح مهد کودک را با آن اعطا کرد، شکافی بین طراحی واقعی مهد کودک وجود دارد. طراحی برنده جایزه گاهی رابطه مستقیمی با اینکه آیا از زیبایی شناسی داوران پذیرایی می کند یا خیر دارد و این نوع طراحی اغلب فاقد درک از شرایط واقعی مهد کودک است. بنابراین یک طراحی عالی باید بر اساس بررسی ویژگی های خود مهد کودک باشد. .


۲- نیازهای رشد جسمی و روحی کودکان را کاملاً در نظر بگیرید. برخی از شرکت های طراحی بی تجربه اغلب نیازهای رشد روانی و جسمی کودکان پیش دبستانی را هنگام طراحی مهد کودک کلی نادیده می گیرند. شرکت های طراحی مهد کودک با تجربه حرفه ای این وضعیت را ن خواهند داشت. کیوی به عنوان یک برند پیشرو در زمینه آموزش پیش دبستانی، اغلب ویژگی های مرحله ای رشد جسمی و ذهنی کودکان را در هنگام طراحی مهد کودک به طور کامل در نظر خواهد گرفت، و طرح استاندارد شده ای را طراحی خواهد کرد که اولویت های کودکان را برآورده می کند. , تا حد زیادی بهبود اثربخشی یادگیری کودکان در مهد کودک.


3. شرکت طراحی مهد کودک با شهرت خوب تضمین اساسی برای ارائه طراحی با کیفیت بالا است. شرکت معتبر طراحی کلی مهد کودک در هنگام طراحی تحقیقات و تفکر زیادی را با حس مسئولیت بالا انجام می دهد، و متعهد به ارائه بهترین راه حل است. طراحی یک کار بسیار جامع است، و connotation زیبایی شناسی متراکم نیاز به تجربه زیادی دارد. یک شرکت تاسیس طراحی مهد کودک با شهرت خوب اهداف آموزش اوایل دوران کودکی را با طراحی کلی به طور کامل ادغام خواهد کرد. طراحی آن به طور کامل منعکس کننده میراث فرهنگی کودکان است، و همچنین تصویر برند مهد کودک را برجسته می کند که توسعه سالم مهد کودک را بهتر ترویج خواهد کرد.

IMG_3981

به عنوان یک مدیر مهد کودک، شما باید به طور کامل درک مهارت های فوق به منظور جلوگیری از رفتار ذهنی و بی احتیاطی در انتخاب شرکت طراحی، اجتناب از انتخاب اشتباه در طرح، و تعیین مناسب ترین طرح طراحی کلی برای مهد کودک. تنها یک مهد کودک با طراحی کلی با کیفیت بالا را می توان توسط پدر و مادر تایید, به طوری که هر دو مهد کودک و کودکان در مدرسه می تواند بزرگترین دستاوردهای دریافت کنید.