ساختار مجموعه اسلاید ترکیبی در فضای باز کودکان

- Jun 03, 2020-

اسلایدهای ترکیبی در فضای باز کودکان&# 39؛ s

به عنوان ابتدایی ترین کودکان در فضای باز&# 39 ؛ زمین بازی تفریحی ، کودکان&# 39؛ مجموعه های ترکیبی در فضای باز به طور گسترده در جوامع ، پارک ها و دیگر زمین های بازی در فضای باز استفاده می شود. اسلایدهای فضای باز کودکان&# {{0} s چیست؟

20160613_140218

مواد اولیه / لوازم جانبی تجهیزات زمین بازی در فضای باز

Plastic {0} parts قطعات پلاستیکی: پلاستیک پودر مهندسی وارداتی ، با عناصر ضد ماوراء بنفش ، ضد الکتریسیته ساکن و ضد سفید کننده ، استحکام بالا ، سطح صاف ، محافظت از محیط زیست و محافظت از محیط زیست ، محو نمی شود.

main {0}} پست اصلی امکانات بزرگ زمین بازی در فضای باز ، لوله فولادی استاندارد ملی (قطر لوله 114 MM) ، فن آوری قطعات آهن را تصویب می کند: پس از اتمام جوشکاری ، قطعات آهنی از بین می روند ، تراشیده می شوند و ساینده می شوند با استفاده از چهار روش شیمیایی ، از بین می روند و سپس از پودر پلاستیک رنگی پلاستیک با استفاده از قطعات آهنی استفاده کرده و پودر رنگ پلاستیک را در فر در دمای بالا برای رنگ آمیزی ذوب می کنید. پس از تصفیه ، سطح قطعات آهن از نظر مقاومت و زنگ زدگی مقاوم است و این مزایایی را دارد که رنگ اسپری سنتی نمی تواند به آن برسد.

{0}. سکوها و نردبانهای پله ای قطعات فولادی هستند ، با اتخاذ استاندارد ملی بشقاب فولادی پانچینگ با استحکام بالا ، زنگ زدگی ، شن و ماسه در اثر فرآیند ویژه ، پاشیده شده از پودر رنگ پلاستیکی وارد شده بر روی سطح ، تحت درمان با دو لایه بازپرداخت ، دمای بالا جامد ، روکش ، لاستیک و غیر لغزش ، ایمن و قابل اعتماد.

{0}. برای قطعات اتصال و قطعات اتصال دهنده ، پیچ های قطعات اتصال از پیچ های استیل ضد زنگ ساخته شده است ، و بست ها از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده اند ، ایمن و قابل اعتماد است. ساختار صاف ، محکم و قابل توجه است.

{0}. قطعات خالص طناب از کابل های دریایی و دریایی با قطر 1}}} میلی متر ساخته شده است. هسته اصلی از سیم استیل ضدزنگ ساخته شده است که کاملاً ایمن و زیبا است.

{0}. قسمت چوبی چوب: رز چوب وارد شده از آفریقا ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، قوی ، ضد خوردگی. این چوب دارای بافت متراکم ، ساختار یکنواخت و تراکم بالای مواد است. این محصول پس از خشک شدن کامل تولید و پردازش می شود و پس از آن برای عملکرد خوب حداقل سه بار تحت حفاظت از آتش و ضد خوردگی ویژه قرار می گیرد ، قسمت اتصال در محل پنهان شده با آهن متصل شده و این باعث افزایش بیشتر ایمنی و عمر آن می شود.

IMG_1499

روش / قدم برای نصب تجهیزات زمین بازی در فضای باز

مرحله اول: ابتدا سایت را اندازه گیری کنید ، مساحتی را که توسط اسلایس ترکیبی اشغال شده است تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که موقعیت نصب در محل طراحی باشد.

مرحله دوم: موقعیت قطعات تعبیه شده را اندازه بگیرید. بسیار مهم است ، باید به این مرحله توجه کنید. اگر در نصب قطعات تعبیه شده انحراف وجود داشته باشد ، نمایش اسلاید ترکیبی در فضای باز با موفقیت نصب نمی شود.

مرحله سوم: ساختار اسلایدی ترکیبی را نصب کنید ، ساختار قطعات تجهیزات نصب شده در قسمت تعبیه شده را نصب کنید و پیچ ها را قفل کنید.

مرحله چهارم: سایر اجزای سازه فولادی تجهیزات اسلایدی ترکیبی را بر اساس تکمیل ساختار فولادی نصب کنید.

مرحله پنجم: قطعات پلاستیکی را روی اجزای سازه فولادی نصب کنید و آنها را با پیچ های مخصوص قفل کنید.

مرحله ششم: سایت نصب را بررسی کنید در صورت وجود هرگونه رفع قطعات پاک شده و پاک کردن سایت

IMG_4688(0)

مسائل نیاز به توجه دارند

در طی مراحل نصب اطمینان حاصل کنید که قطعات نصب ثابت در سایت همه نصب شده اند و سایت مفقودالاثر نیست.

برای سایتهایی که نصب قبل از دفن امکان پذیر نیست ، می توان نصب مستقیم دفن شده را انتخاب کرد.