تجهیزات زمین بازی کوچک ایجاد یک فضای شاد برای کودکان

- Oct 20, 2020-

تجهیزات کوچک و متوسط زمین بازی فضای شاد را برای کودکان ایجاد می کند

8FF286A1E900B0DCB920F54B83F73324

امکانات مختلف در زمین بازی کودکان قلعه شیطان سرپوشیده توسط طراحان به دقت طراحی شده است و امکانات تفریحی کودکان که کودکان به طور کلی امروز آن را دوست دارند انعطاف پذیر و منطقی با هم ترکیب شده اند تا پادشاهی بازی شاد برای کودکان ایجاد شود. در میان تجهیزات تفریحی کوچک و متوسط، استخر توپ اقیانوس می تواند در ترکیب با تجهیزات مختلف دیگر تفریح کودکان مورد استفاده قرار گیرد. این یک مرکز تفریحی کودکان ستاره شکل است که کودکان در پارک قلعه شیطان سرپوشیده عشق بسیار است.


توپ دریایی تولید شده توسط کیوی استانداردهای ایمنی و حفاظت از محیط زیست ملی مربوطه را به شدت اجرا می کند. محصول توسط فرایند قالب سازی ضربه با استفاده از مواد اولیه CHS-350mmPP پردازش می شود. بر اساس استانداردهای ایمنی، به منظور جلوگیری از مصرف تصادفی توسط کودکان و ایجاد آسیب جسمی، قطر توپ دریایی ۸۰ میلی متر است. خریداران محصولات کودکان نباید حریص ارزان باشند و محصولات ارزان قیمت تولید شده توسط برخی تولیدکنندگان با برند کوچک را در بازار خریداری کنند. محصولات ارزان قیمت استخر توپ دریایی از مواد اولیه تحتان استفاده می کنند که نه تنها آسیب دیدن آن ها آسان است، بلکه عمر خدماتی بسیار کوتاهی نیز دارند. آنها ممکن است در عرض چند ماه از استفاده منظم مورد نیاز است. خراش بسیاری از محصولات و repurchasing آنها هزینه های عملیاتی را افزایش می دهد.


ترامپولین های کودکان نیز در سال های اخیر بسیار محبوب هستند. در بسیاری از زمین های بازی کودکان می توانید کودکان اطراف ترامپولین را ببینید که مشتاقانه منتظر تجربه احساس فوق العاده پرواز به آسمان هستند. چه ترامپولین کودکان کوچک باشد و چه ترامپولین کودکان با اندازه متوسط، کیفیت بالشتک های الاستیک و اجزای الاستیک مورد استفاده در ترامپولین بسیار مهم است که ارتباط مستقیمی با تجربه کودکان از بازی بر روی ترامپولین کودکان و ایمنی جسمی آنها دارد. معمولاً ترامپولین های کودکان کوچک و متوسط را می بینیم، با استفاده از پارچه الاستیک با کارایی بالا وارداتی بین المللی برای بالشتک الاستیک که می تواند به طور مؤثری تاثیر بر مفاصل مچ پا و زانوی کودکان را در هنگام سقوط به زمین پس از پریدن کاهش دهد.