نکات ایمنی برای کودکان بازی اره

- Apr 05, 2021-

گورخر کودکان&# 39؛ s نوعی اسباب بازی کودکان&# 39 است که بر اساس اصل اهرم ورزش کودکان ، اوقات فراغت و سرگرمی را برای کودکان فراهم می کند. كودكان در هر دو انتها اثرات فشار متفاوتی بر روی برآورد دارند. یک طرف قدرت است و طرف دیگر فشار ، تشکیل یک تقابل. فاصله بین کودک و نقطه حمایت ثابت ثابت بازوی لحظه ای را تشکیل می دهد. کودکان با کمک گرانش زمین&# 39 ، با استفاده از اصل اهرم حرکت می کنند ، هر یک به نوبه خود به عنوان یک قدرت عمل می کنند ، هر کدام شتاب را برای یکدیگر فراهم می کنند و از لذت بردن و بلند کردن چرخه لذت می برند.


به عنوان یکی از تجهیزات بازی در فضای باز مورد علاقه کودکان&# 39 ، چه در زمین های بازی در اجتماع باشد و چه در پارک های اوقات فراغت ، اره برقی برای تفریح ​​کودکان مجهز شده است. با این حال ، برای کودکانی که تازه شروع به بازی می کنند ، اگر از آنها به طور نامناسب استفاده نشود ، به دلیل توانایی ضعف در کنترل خود ، هنوز برخی از موارد غیر منتظره در بازی وجود دارد ، به ویژه برای کودکان کوچکتر ، بهتر است همراه بزرگسالان باشید با اره بازی کند. اجازه ندهید كه كودكان كوچكتر بدون بزرگسال بازی كنند. علاوه بر این ، هنگام بازی برقی ، والدین همراه باید به دانش ایمنی زیر نیز توجه داشته باشند.

IMG_8111

هنگامی که کودک به تازگی بازی روی اره را شروع کرده و هنوز سازگار نشده است ، بزرگسال باید تمرکز خود را در کنار ماندن با کودک حفظ کند و به کنترل تعادل کودک توجه کند. اگر کودک توانایی حفظ تعادل مناسب را ندارد ، هر زمان اقدامات محافظتی را برای جلوگیری از زمین خوردن کودک انجام دهید. مجروح. علاوه بر توجه به ایمنی در بازی کودکان خود ، باید کودک را در سر دیگر اره برقی نیز مشاهده کنید تا ببینید آیا فرد مقابل تعادل خوبی دارد یا خیر. علاوه بر این ، کودکان باید به تنهایی هدایت شوند تا در گورخر بازی کنند. از نشستن در یک طرف و نیمه دیگر با چند کودک خودداری کنید. کودکان دو طرف نیز باید برای بازی رو در رو بنشینند. این نیز تضمین مهمی برای حفظ تعادل است.


کودکان هنگام بازی روی اره باید نرده ها را محکم گرفته و دست خود را به میل خود رها نکنند. پاها باید به طور طبیعی فرود آمده و لگد بزنند تا اهرم بعدی ایجاد شود. این نیرو حتی برای صاف نگه داشتن حرکت است و متورم پایین و بالا می رود تا مرکز ثقل را متعادل نگه دارد. به یاد داشته باشید که اجازه ندهید کودک از دو طرف برآمدگی بایستد و به میل خود روی تیر حرکت کند ، به همین دلیل به دلیل عدم تعادل سقوط آن آسان است. کودکان زیادی هستند که در حال دیدن اره هستند ، آنها باید وقتی که نوبت به آنها نرسد از نظم پیروی کنند ، در فاصله نسبتاً مطمئنی بایستند و با حوصله منتظر نوبت خود باشند.

202007280929095770