طراحی اسلاید کوهنوردی کودکان

- Nov 26, 2020-

ویژگی های طراحی اسلاید کوهنوردی کودکان


در زمین های مختلف بازی کودکان جذابیت اسلایدهای کوهنوردی کودکان برای کودکان غیرقابل مقاومت است. یکی از وسایل تفریحی کودکان که کودکان بیشتر می خواهند در زمین های بازی کودکان بازی کنند، اسلاید کوهنوردی کودکان است، چرا که طراحی ترکیب اسلایدهای کوهنوردی غنی است ، کودکان می توانند تجربه بسیار خوبی برای بازی بر روی آن به دست بیاورد. امروز، اجازه دهید کیوی پلی، تولید کننده حرفه ای اسلاید خزیدن کودکان، دانش طراحی محصول ترکیبی اسلاید خزیدن کودکان را برای شما توضیح دهد.

IMG_3783

محصولات سری ترکیبی اسلاید خزنده کودکان بسیار جریان اصلی جامع تجهیزات تفریحی کودکان در مقیاس بزرگ در زمین های بازی کودکان مدرن است. کودکان بسیار مشتاق ورزش و بازی در اسلاید خزنده کودکان هستند. از طریق بازی، کودکان شخصیتی آفتابی را کشت می کنند. اعتماد به نفس تثبیت شده، کودکان در برابر چالش ها محکم و شجاع می شوند. کودک بر تمام موانع غلبه می کند و برای نشستن و سر خوردن به اسلاید می رود. در طول فرایند پرواز سر خوردن، کودک شادی فوق العاده موفقیت را تجربه می کند.


به عنوان زمین های بازی کودکان فعلی و موسسات مختلف آموزشی کودکان از جمله مهد کودک، محصولات ترکیبی اسلاید خزنده این کودکان برای ترجیحات ورزشی این کودکان طراحی شده است تا به رشد سالم کودکان کمک کند. ساختار کلی اسلاید شامل لینک های کوهنوردی برای غلبه بر موانع، مراحل و معابر است. هنگامی که کودکان استراحت می کنند، سکویی نیز در انتظار اسلاید، و بخش اصلی اسلاید وجود دارد. بخش اصلی تجهیزات معمولاً از فولاد ضد زنگ، چوب ضد خوردگی و پلاستیک های مختلف ساخته می شود.

IMG_8902

به منظور حفاظت از سلامت بازی کودکان و افزایش تجربه بازی آنها، اسلاید اصلی اسلایدهای ترکیبی خزنده کودکان دارای الزامات پردازش بسیار سخت گیرانه ای است. برای اطمینان از صاف بودن سطح اسلاید لازم است و طراحی اندازه اسلاید نیز از اصول ارگونومی کودکان پیروی می کند. رشد قد کودکان و اندازه بدن کودکان را در تمام سنین پوشش می دهد، به طوری که کودکان بهترین تجربه کشویی را بر روی اسلاید دارند، و اجازه می دهند کودکان در حین تفریح سالم رشد کنند. محصولات ترکیبی سری اسلاید کوهنوردی کودکان تولید شده توسط کیوی از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که اسلاید ظرفیت باربری قابل اعتمادی دارد، و یک طراحی معقول برای اطمینان از یک نیروی بافر معقول در هنگام لغزش به زمین.

6373033403920480509791453