ویروس جدید تاج حمله به سراسر جهان ، آیا کودکان هنوز هم می توانند تجهیزات بازی در فضای باز؟

- Apr 28, 2020-

IMG_2101

در اول از {{0 cor ، coronavirus جدید برای اولین بار چین در جشنواره بهار ما به طور ناگهانی متصل شد ، و پس از مدتی طولانی ، تقریبا تمام جهان توسط coronavirus جدید اشغال شده است. این وحشتناک تر از آن است که تصور کنیم ، باعث شد بسیاری از افراد در مدت زمان کوتاهی خانواده و دوستان خود را از دست دهند. و بیشتر ما چند ماه است که در خانه قفل شده ایم. مردم نمی توانند بیرون بروند ، کوهنوردی کنند و یا در خانه دوندند ، برای ما لوکس است. در خانه در امان بمانید. این برای خانواده ای که بچه ها دارند بسیار سخت است. بچه ها به آفتاب و زمان بازی در خارج نیاز دارند ، این برای رشد و سلامت آنها مفید است. تمام روز بچه ها را در خانه نگه می دارند ، بیشتر از زمان معمول در محصولات الکترونیکی بازی می کنند ، خیلی به چشم آنها آسیب می رساند. بنابراین بیا و بازی کردن در بیرون برای بچه ها از بزرگسالان مهمتر است.

IMG_2099

سوالی وجود دارد که آیا کودکان می توانند در این دوره ویژه تجهیزات بازی در فضای باز بازی کنند؟

از آنجا که چین وضعیت بیماری همه گیر را برای مدت زمانی کنترل کرده است ، بنابراین تمام صنایع ، شرکت ها و مغازه ها شروع به کار می کنند. تجهیزات زمین بازی در فضای باز ما هر روز به طور جدی ضد عفونی می شود برای کودکان&# 39 ؛ ایمن ، و هوای بیرون جریان می یابد ، فضا به اندازه کافی بزرگ است ، بنابراین سطح ویروس نمی تواند&# {{0} t باشد. . اما اگر زمین بازی شلوغ است ، ما هنوز بچه ها را به بازی پیشنهاد نمی دهیم.

IMG_2102

در حال حاضر ویروس تاج جدید هنوز به پایان نرسیده است ، ما باید باز هم تعداد دفعات فعالیت در فضای باز را کاهش دهیم. ما نمی دانیم چه زمانی همه مردم می توانند ماسک بردارند و به بیرون بروند تا هوای تازه نفس بکشند. اما فکر می کنم به زودی می توانیم یکدیگر را بغل کنیم و مثل گذشته بازی کنیم.

IMG_6411