چگونه مشتریان را جذب کنیم و چسبندگی مشتری را افزایش دهیم

- Nov 30, 2020-

چگونه مشتریان را جذب کنیم و چسبندگی مشتری را افزایش دهیم


اکنون افراد بیشتر و بیشتر در مورد پارک های کودکان می داند، و کارآفرینان سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر، فعالیت پارک های کودکان را انتخاب می کنند که این امر باعث می شود صنعت پارک کودکان بیشتر و شدیدتر شود و رقابت شدید در بازار پارک کودکان نیز به انحراف مشتریان منجر می شود. هر اپراتور زمین بازی کودکان می خواهد یک زمین بازی خوب برای کودکان اجرا کند، اما بسیاری از اپراتورها نمی داند که چگونه مشتری جذب کنند و چسبندگی مشتری را افزایش می دهد.

قلعه شیطان ، موضوع شیطان قلعه بهشت کودکان

1. ایجاد فضای بهشت

فضای زمین بازی کودکان می تواند شادی را به میدان معنوی برای والدین و کودکان به ارمغان بیاورد. بنابراین، اپراتور نیاز به ایجاد فضای مناسب زمین بازی از طریق زمین بازی تمام کودکان است. در هنگام ایجاد محیط، ابتدا باید زمین بازی کودکان تمیز و مرتب باشد و بهداشت محیط زمین بازی کودکان باید مورد توجه قرار گیرد؛ تجهیزات منسوخ شده باید در زمان جایگزین شود; نورپردازی باید به روشنایی راحت تنظیم شود؛ موسیقی کودکان، آهنگ ها و غیره را می توان در ساعات کاری درج کرد و حجم آن باید مناسب باشد تا فضای مشتری بسیج شود.


دوم، جمع آوری اطلاعات مشتری

جمع آوری اطلاعات مشتری، درک گروه مشتری است و همچنین یکی از راه های گسترش گروه مشتری است. راه های زیادی برای جمع آوری و وارد کردن اطلاعات اولیه مشتریان وجود دارد. برای مثال، بهشت کودکان می تواند هنگام دست زدن به کارت، تاریخ تولد را با کشیدن کارت شناسایی مشتری جمع آوری کند؛ ارسال یک کوپن از طریق وی چت برای جمع آوری وی چت؛ جمع آوری ارتباطات مشتری با ارسال هدیه عضو بعد آدرس و غیره.


مزایای ورود و صرفه جویی در اطلاعات جمع آوری شده مشتری:

1. منابع مشتری کارشناسی ارشد، کشف مشتریان بالقوه، و برگزاری فعالیت های بازاریابی در آینده، که می تواند در اولین مکان برای صرفه جویی در هزینه های تبلیغات اطلاع داده است.


2. درک ترجیحات مشتری و کشت مشتریان وفادار. در روز تولد مشتری، یک نعمت بفرستید، یک هدیه کوچک یا مشتری می تواند در همان روز از تخفیف های ویژه ای برخوردار شود و غیره، به طوری که رابطه بین مشتری و بهشت نزدیک تر می شود، در این صورت مشتری را به مصرف دوم یا حتی چند بار وامی دارد.


3. فعالیت های منظم و استراتژی های ترجیحی

به منظور آوردن منابع بیشتر مشتری به زمین بازی کودکان، زمین بازی کودکان می تواند به طور منظم سرگرم کننده و سرگرم کننده ارتقاء والد- کودک را سازماندهی کند، که می تواند توجه بیشتری را از والدین و کودکان به خود جلب کند. در همان زمان، چندین استراتژی ترجیحی مختلف برای گروه های مختلف مصرف کننده سفارشی شده اند، بنابراین به عنوان ترافیک بیشتر مسافر به پارک کودکان، مانند: تخفیف حمل و نقل ترجیحی، سیاست های ترجیحی کارت عضویت، تخفیف آخر هفته و مانند آن.


چهار، کارکنان بهشت نیاز به دانش حرفه ای

مشتری اصلی هدف زمین بازی کودکان است، بنابراین کارکنان زمین بازی کودکان نیاز به دانش حرفه ای خاصی از محصولات و مراقبت از نوزاد دارند. هنگامی که مشتریان سوال یا شک می کنند، ترجیح می دهند به جای فروش کور یا «نمی دانم» پاسخ های حرفه ای بشنوند. بنابراین، بهشت کودکان می تواند پرسنلی با دانش و تجربه حرفه ای را هنگام استخدام استخدام، یا آموزش کارکنان را قبل از گرفتن موقعیت ها، به ویژه در رسیدگی به شرایط اضطراری، استخدام کند. به این ترتیب، پارک می تواند تصویری حرفه ای و مسئول را ایجاد کند و اعتماد والدین را جلب کند.

قلعه شیطان ، موضوع شیطان قلعه بهشت کودکان

V. مدیریت طبقه بندی مشتری

مزیت مدیریت طبقه بندی شده مشتریان این است که پارک های کودکان می توانند استانداردهای مشتری را روشن کنند، مشتریان را در سه دسته مشتریان خواب، مشتریان مصرف کننده با فرکانس پایین و مشتریان مصرف کننده با فرکانس بالا طبقه بندی کنند و سپس خدمات مناسبی را بر این اساس ارائه دهند. بنابراین برای اطمینان از مدیریت کارآمد و بهره برداری از بهشت کودکان، پس از جمع آوری اطلاعات مشتری، باید کار خوبی از مدیریت طبقه بندی مشتریان انجام داد.