چگونه می توان زمین بازی کودکان سودآورتر کرد؟

- Dec 15, 2020-

چگونه می توان زمین بازی کودکان&# 39 سودآورتر کرد؟


با توسعه اقتصاد ، سطح مصرف افراد&# 39 بالاتر و بیشتر می شود و دامنه مصرف به تدریج گسترده تر می شود. استانداردهای زندگی افراد&# 39 بهتر و بهتر می شوند و بیشتر و بیشتر به کودکان&39 مصرف می کنند ، بنابراین کودکان&# 39 مصرف افراد را اشغال می کنند. بخش مهمی از مصرف کلی و در کل ساختار مصرف کودک ، بهشت ​​کودکان 399 بخش مهمی از ساختار مصرف کودک را اشغال می کند. برخی از کارشناسان&# 39 کودکان خاطرنشان کردند: با افتتاح سیاست دوم فرزند ، تعداد فرزندان در خانواده همچنان رو به افزایش است. در پس زمینه محیط رشد خانواده باز ،&# 39 کودکان در زمین بازی کودکان چشم انداز بازار گسترده ای دارند ، اما چگونه می توان زمین بازی های کودکان&39 را سودآوری بیشتری ایجاد کرد؟

قلعه شیطان ، تم بچه های قلعه شیطان&# 39 ؛ بهشت

1.&No. 39 کودکان ایمنی بهشت ​​{{2} Inn خلاقیت خلاق

ایمنی کودکان&39 ؛ اولین چیزی است که کودکان باید&39 را در نظر بگیرند. برای به دست آوردن سود پایدار ، تجهیزات تفریحی سخت افزاری است. فقط با انتخاب سخت افزار خوب می توان پایه و اساس محکمی برای سودآوری آینده ایجاد کرد. بنابراین ، هنگام انتخاب تولید کننده تجهیزات سرگرمی ، باید کیفیت محصول کودکان&# 39؛ s را در نظر بگیریم. در عین حال ، می توان از ترکیب گاز ، آب ، صدا ، رنگ و نور برای دستیابی به هدف تمرین کودکان و سرگرمی از طریق برخی تجهیزات تفریحی خلاقانه هوشمندانه استفاده کرد. علاوه بر سخت افزار ، نرم افزار نیز یک بخش ضروری از سودآوری پایدار است ، یعنی استراتژی های منظم تعمیر و نگهداری و مدیریت عملکرد تجهیزات. فقط با ترکیب سخت و نرم و ترکیب با یکدیگر ، می توان بهشت ​​کودکان&# 39 را توسط والدین تشخیص داد و بهشت ​​می تواند برای مدت طولانی اداره شود.


2. کودکان&# 39؛ محبوبیت بهشت ​​+ گروه والدین

محبوبیت یک تراشه مهم چانه زنی برای بهشت ​​GG # 39 است. برای سودآوری ، بهشت ​​کودکان&# 39 باید محبوبیت بالایی داشته باشد. به اصطلاح محبوبیت بدان معنی است که مصرف کنندگان برای برنده شدن وارد می شوند. گروه های مصرف کننده و مشتریان زمین های سرپوشیده کودکان ، کودکان چند ساله هستند و خاص هستند. بنابراین ، اگر می خواهید محبوبیت پایداری داشته باشید ، تنها گروهی از کودکان به طور قطع کافی نیستند ، زیرا کودکان ایده های ذهنی خود را ندارند. بنابراین ، ما به گروه دیگری ، گروه مصرف کننده والدین نیز احتیاج داریم. با این حال ، اگر می خواهید والدین را به خود جلب کنید که اغلب فرزندان خود را برای گذراندن هزینه های خود بیاورند ، باید به والدین نیز اجازه دهید در بازی های کودکان&39 نیز شرکت کنند. بنابراین ، علاوه بر داشتن تجهیزات بازی و فعالیتهای مناسب برای کودکان ، آنها نیز باید برای والدین و فرزندان مناسب باشند. فعالیت های متقابل والدین و فرزند خود را سفارشی کنید تا والدین بتوانند در بازی های&39 39 در فرزندانشان شرکت کنند.

قلعه شیطان ، تم بچه های قلعه شیطان&# 39 ؛ بهشت

3. عملکرد تجهیزات بازی کودکان&# 39؛ والدین G {2}} والدین&# 39؛ اندیشه ها

از آنجا که هم اکنون زمین های بازی کودکان بیشتر و بیشتر وجود دارد ، والدین باید هنگام انتخاب زمین بازی کودکان ، مقایسه هایی را انجام دهند. بنابراین ، تنها تجهیزات بازی کودکان که توجه به سرگرمی ، ایمنی ، آموزش و سلامتی را در نظر می گیرد ، می توانند توسط والدین تشخیص داده و تشویق شوند ، به طوری که بتوانند به آنها اجازه دهند که از ته قلب من بپذیرند. بنابراین ، هنگام انتخاب تجهیزات تفریحی ، باید به تأثیرات مختلف تجهیزات تفریحی توجه کنیم ، آیا می تواند محبوبیت پایداری ایجاد کند یا خیر ، آیا می تواند والدین&# 39 را تسخیر کند. ذهن برخی از تجهیزات تفریحی در یادگیری و آموزش کودکان&39 39 معنای مثبتی دارد ، اما علاقه خاصی به بازی ها وجود ندارد. این تجهیزات تفریحی را نیز می توان در نظر گرفت. زمین بازی های سرپوشیده کودکان باید عواملی مانند یادگیری کودکان ، پیشرفت فکری و نگرانی والدین را در نظر بگیرد. آنها نمی توانند به اندازه تجهیزات بازی های ویدئویی شهر هیجان انگیز باشند و می توانند کاملاً تهویه و آرامش داشته باشند. بنابراین ، هنگام انتخاب تجهیزات تفریحی برای خرید ، باید کاملاً در نظر بگیریم که آیا می توانیم به بچه ها اجازه دهیم دانش را هنگام بازی یاد بگیرند و آیا این با والدین&# 39 مطابقت دارد یا خیر. ذهن