زمین بازی سرپوشیده برای کودکان

شماره مورد: KW-1256A|ابعاد: سفارشی|مضمون فضایی

جزئیات محصول

تجهیزات زمین بازی سرپوشیده Space Themed شامل تمام ویژگی های محبوب زمین بازی ، با یک پیچ و تاب مضمون انگیز و تمام تجهیزات برای استفاده با آن است! با تخته پیاده روی ، هواپیمای خود را از میان ابرها هدایت کنید یا کشتی خود را از طریق دریاهای طوفانی هدایت کنید! کودکان&# 39؛ تخیل به کجا برود.

ما به عنوان یک تامین کننده زمین بازی مخصوص کودکان ، یک دوره طناب زنی ، زمین بازی با ماجراجویی با توپ ، اسکیت غلتک ، اتومبیل سپر و موارد دیگر را ارائه می دهیم.

1a

مشتریان&# 39؛ مورد

11

7

3

کارگاه

4 Workshop -b

نمایش مواد

5 Material

5 电动项目

دستورالعمل نصب و راه اندازی

6

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

تجهیزات حمایتی برای زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 که از ایمنی بازی کودکان&# 39 مراقبت می کنند

کودکان پر جنب و جوش و فعال تر هستند و احساس محافظت از خود بسیار ضعیف دارند. وقتی آنها مشغول بازی هستند ، حوادث همیشه اجتناب ناپذیر هستند. زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 یک مرکز فعالیت کودکان&# 39 است که به طور خاص برای کودکان طراحی شده و محیطی امن و مطمئن را برای کودکان فراهم می کند. این تجهیزات پشتیبانی در زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 نقش اساسی در محافظت از ایمنی بازی کودکان&# 39 دارند.

1. ضمانت PVC

براکت های زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 لوله های فولادی گالوانیزه بین المللی هستند. لوله فولادی این ماده با دوام است اما به طور استثنایی نیز سخت است. اگر به طور تصادفی به آن ضربه بزنید ، کودکان از درد گریه می کنند. با بسته بندی روکش پی وی سی ، ایمنی بازی کودکان&# 39 نیز یک لایه محافظتی اضافی است و جای نگرانی در برابر ضربه وجود ندارد. نه تنها این ، انواع متنوعی از رنگ برای لوله های روکش شده PVC وجود دارد که از زیبایی خاکستری نقره ای خود لوله استیل بسیار زیباتر است.

2. مواد برون سپاری نرم

مواد برون سپاری نرم بیشترین استفاده را در زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 دارند. بند خارجی استخر اقیانوس یا استخر شن و ماسه ، اسکیت بورد بزرگ باز ، نردبان رنگین کمان ، منطقه پارچه الاستیک ترامپولین ، سکو ، تجهیزات تفریحی سطح سکو ، تجهیزات تفریحی برقی و غیره ، همه از برون سپاری نرم نه تنها در سطح آن احساس راحتی می کند ، بلکه با اسفنجی با چگالی بالا نیز پوشیده شده است که می تواند به طور م effectivelyثر از برجستگی جلوگیری کرده و از همه جنبه ها از ایمنی بازی کودکان&# 39 محافظت کند.

3. شبکه محافظ

شبکه محافظ همچنین یک وسیله پشتیبانی ضروری در زمین بازی کودکان&# 39 کودکان داخلی است. در بسیاری از مکانهای اطراف سکوی طبقه دوم یا سوم ، اطراف ترامپولین ، در دو طرف سرسره شیطان&# 39 و غیره ، به شبکه های محافظ نیاز است ، که می تواند به طور م preventثر از سقوط کودکان از وسایل تفریحی در طول فرایند سرگرمی جلوگیری کند .

کودکان ذاتاً سرزنده و فعال هستند. برای امنیت کودکان ، والدین به طور طبیعی در هر زمان احتیاط می کنند ، به طوری که کودکان نمی توانند به شما کمک کنند اما هنگام بازی بسیار سرگرم شوند. در زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 ، توپ های اقیانوس ، لوله های پی وی سی ، کیسه های نرم ، شبکه های محافظ و غیره محافظت ایمنی برای فعالیت های تفریحی کودکان&# 39 فراهم می کند. با محافظت زیاد ، در زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 ، کودکان به طور طبیعی می توانند سرگرم شوند!

Hot Tags: زمین بازی سرپوشیده برای کودکان ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید