تجهیزات بازی داخل سالن کودکان

شماره مورد: KW-1240A|ابعاد: سفارشی|مضمون جنگل

جزئیات محصول

تجهیزات بازی داخل سالن کودکان شامل طیف وسیعی از ویژگی های بازی مانند سرسره ، لوله ، تاب ، جنگل سرگرم کننده ، صخره نوردی ، استخر شن ، استخر توپی ، حلقه شناور ، پل زنجیره ای ، عبور از تونل ، ورود به سیستم ، آمپ Sit&؛ چرخش ، صفحه بازی ، ترامپولین ، بازی فوم نرم ، اسباب بازی الکترونیکی ، شهر ترافیکی ، خانه نقش آفرینی ، شبکه عنکبوتی ، بازی تعامل و غیره. فقط به ما بگویید چه می خواهید ، طراح ما ایده شما را به واقعیت تبدیل می کند.

1a

مشتریان&# 39؛ مورد

4c

3

کارگاه

4 Workshop -b

نمایش مواد

5 Material

دستورالعمل نصب و راه اندازی

6

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

کیوی نحوه انتخاب وسایل بازی کودکان داخل سالن&# 39 را توصیه می کند که از چهار نقطه شروع کنید

تجهیزات سرگرمی کودکان داخل سالن&# 39 پروژه امیدوار کننده تری برای بسیاری از سرمایه گذاران است. Kiwi تولید کننده تجهیزات تفریحی کودکان&# 39 است و اغلب پذیرای بسیاری از سرمایه گذاران است. تجهیزات سرگرمی کودکان بدون قدرت&# 39 بیشتر نگران است. امروز ، من در مورد انتخاب تجهیزات سرگرمی کودکان داخل سالن&# 39 از دیدگاه سرمایه گذاری با شما صحبت خواهم کرد. توصیه می شود از جنبه های زیر تحقیق کنید:

گروه هدف

جریان اصلی مسافر پارک های کودکان&# 39 کودکان است ، اما کودکان دارای سن خاصی هستند و توانایی های کودکان 0-12 ساله متفاوت است ، بنابراین اگر می خواهید به خوبی تجارت کنید ، به یک پارک بزرگ نیاز دارید تعداد کودکان ، بنابراین سرمایه گذاری در پارک های کودکان&# 39 باید نیازهای کودکان مختلف را تأمین کند. کیوی توصیه می کند فضای بازی کودکان&# 39 را تقسیم بندی کنید تا کودکان در سنین مختلف مورد توجه قرار گیرند. به عنوان مثال ، قلعه شیطان با مضمون کیوی مناطق مختلفی دارد و یک منطقه نرم برای نوزادانی که فقط می خزند وجود دارد. از آنجا که یک مکان برای خزیدن وجود دارد ، می توانید همزمان با نوزادان بیشتری در ارتباط باشید ، به طوری که کودکان از کودکی دوستانی دارند. شما را در کنار خود همراهی کنید.

شکل ظاهری تجهیزات زمین بازی کودکان&# 39؛

زمین بازی کودکان&# 39 عمدتا از امکانات تفریحی کودکان مختلف&# 39 تشکیل شده است. آنچه کودکان را به خود جلب می کند شکل و رنگ وسایل تفریحی است. بنابراین ، سرمایه گذاران همچنین باید هنگام انتخاب وسایل تفریحی کودکان&# 39 ، شکل و رنگ تجهیزات را در نظر بگیرند. کودکان در مورد دنیا کنجکاو هستند. آنها با انواع اشکال عجیب و غریب و رنگ های رنگارنگ جذب خواهند شد. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا جو و تازگی را دنبال کنند و از فضای محدودی برای ایجاد احساس خوب در کودکان و والدین استفاده می کنند.

قیمت تجهیزات بازی کودکان&# 39؛

قیمت تجهیزات تفریحی کودکان&# 39 تحت تأثیر عواملی مانند مارک ، مواد ، سبک ، اندازه و ... قرار می گیرد. قیمت مقایسه باید به طور جامع در نظر گرفته شود. به عنوان مثال ، قیمت پایین است ، اما خدمات پس از فروش خوب نیست و بعداً نگهداری آن دشوار است. قیمت بالا است و خدمات بد نخواهد بود ، زیرا هزینه خدمات از قبل در قیمت گنجانده شده است. بنابراین ، قیمت تجهیزات تفریحی کودکان&# 39 نباید در نظر گرفته شود.

کیفیت وسایل بازی بچه های داخل سالن

تجهیزات تفریحی کودکان&# 39 برای بازی های کودکان&# 39 استفاده می شود و کیفیت بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران و مشتریان است. بنابراین ، انتخاب تولید کنندگان تجهیزات تفریحی کودکان&# 39 باید براساس روش های تولید کننده باشد ، مانند صلاحیت های شرکت ، گواهینامه های کیفیت ، علائم صدور گواهینامه ملی ، خدمات شرکت ها ، اینکه آیا شرکت شکایتی در مورد مشکلات کیفیت و غیره دارد ، فقط انتخاب دقیق می تواند کیفیت خوب را تضمین کند.

کیوی یک تیم فنی حرفه ای ماهر ، باتجربه و با کیفیت دارد و به طور مداوم سیستم خدمات پس از فروش شرکت&# 39 را بهبود می بخشد ، و به سیستم خدمات یک مرحله ای طراحی ، تولید ، فروش ، نصب و خدمات پس از فروش دست می یابد ، ارائه کلیه خدمات مشتری به مشتریان. شما می توانید مشاوره و درک کنید.


Hot Tags: تجهیزات بازی در فضای باز کودکان ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید