تجهیزات بازی در فضای باز تجاری

شماره مورد: KW-1223A|ابعاد: سفارشی|مضمون جنگل

جزئیات محصول

Kiwi&# 39؛ sCommercial Indoor Play Equipment یک فعالیت عالی برای کودکان در هر سنی است که می توانند در هر زمان از سال بازی کنند. چندین سازه بازی پر از ترامپولین ، استخر توپی ، سرسره ، نردبان و گذرگاه برای کشف وجود دارد. این ماجراهای رنگارنگ بچه ها را ترغیب می کند سرعت ، انعطاف پذیری و تعادل خود را آزمایش کنند.&# 39 همچنین یک فضای بازی بزرگ برای نوزادان و کودکان نوپا ، با کوهنوردان کوچک ، بالشتک ها ، نردبان های کوچک و غیره وجود دارد.

1b

مشتریان&# 39؛ مورد

2a

3

کارگاه

4 Workshop -b

نمایش مواد

5 Material

دستورالعمل نصب و راه اندازی

6

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

آیا تجهیزات زمین بازی سرپوشیده به سبک جنگل را دوست دارید؟

تجهیزات زمین بازی داخل ساختمان با مضمون جنگل ، چه تجهیزات تفریحی باشد و چه کفپوش ، از عناصر و رنگ های جنگلی استفاده می کند. کل زمین بازی سرپوشیده مانند یک جنگل سرسبز است و به کودکان احساس ماجراجویی جنگل را می دهد.

وسایل اصلی تفریحی کودکان در زمین بازی کودکان&# 39 شامل چرخ فلک های برقی ، دلقک های بادی ، درختان رنگین کمان ، استخرهای توپی اقیانوس ، شناورهای بادکننده توپ اقیانوس ، قاب های کوهنوردی ، قفس های خالص ، سرسره های مارپیچی S شکل ، پل های کابل تایر نوآورانه ، و موانع بازی ها و غیره ، با بسیاری از پروژه ها و گیم پلی غنی ، یک تجربه بازی غنی را برای کودکان به ارمغان می آورد.

چرخ فلک برقی: کودکان می توانند روی نیمکت یا دیسک مرکزی بنشینند. وقتی چرخ فلک با سرعت ثابت می چرخد ​​، کودکان مانند نشستن روی چرخ فلک بسیار خوشحال می شوند.

دلقک بادی: اصل عملکرد آن مانند یک چرخ و فلک است بچه ها می توانند بر روی دیسک پایین سوار شوند و در پشت دلقک قرار بگیرند ، یا بر دامان دلقک سوار شوند.

کوهنوردی در سال های اخیر محبوب شده است. بسیاری از کودکان مشتاق به چالش کشیدن خود هستند. ما همچنین در زمین بازی سرپوشیده انواع کوهنوردی را تنظیم کرده ایم. کودکان می توانند موردی را انتخاب کنند که متناسب با آنها باشد. کودکان شجاع می توانند سخت ترها را به چالش بکشند. برای کودکان کوچکتر ، ما نیز از نرم افزار کوهنوردی با ضریب دشواری کمتری برخوردار هستیم. همیشه یک سنگ نوردی داخلی وجود دارد که برای کودکان شما مناسب است.

در راستای شخصیت پرماجرا و چالش برانگیز کودکان ، ما همچنین تجهیزات تفریحی سطح مرموز و چالش برانگیزی را در زمین بازی سرپوشیده راه اندازی کرده ایم. این وسایل تفریحی سرگرمی و هیجان زیادی به تفریح ​​کودکان می بخشد مانند پل رنگین کمان ، کیسه های بوکس ، موانع آتشفشانی و نردبان رنگین کمان. پل های تک تخته ای ، لوله های مته سوراخ کننده و پل های طنابی نیز به ویژه چالش برانگیز است و برای عبور از آن ها بچه ها باید با احتیاط صف بکشند.

تجهیزات زمین بازی داخلی که توسط کیوی تولید شده بسیار قابل بازی است و طراح درک خوبی از رنگ ها دارد. کل زمین بازی سرپوشیده کودکان&# 39 فوق العاده زیبا به نظر می رسد ، اما خیلی نامرتب نیست.

Hot Tags: تجهیزات بازی در فضای باز تجاری ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید