تجهیزات بازی نرم داخل سالن

شماره مورد: KW-1243A|ابعاد: سفارشی|Macarons Themed

جزئیات محصول

مکان های بازی در فضای داخلی چگونه کودکان را شاد و سالم نگه می دارند؟ تجهیزات برتر Play Soft برای کودکان و نوجوانان&# 39 ما را مشاهده کنید ، آنها برای ارائه سلامت و بازیهای فعال از نظر جسمی به خانواده ها در یک محیط امن ، تمیز و راحت ایجاد شده اند. این مکان خوبی است که کودک می تواند بچه باشد و والدین می توانند با تماشای بازی بچه ها در زمین بازی سرگرم کننده و سرپوشیده ما ، از لحظه خود لذت ببرند. به همین دلیل&# 39 ؛ Kiwi با تهیه یک وسیله نرم و نرم داخل سالن و خانواده ای که بچه ها و والدین دوست دارند دوباره به آن برگردند ، افتخار می کند.

1b

مشتریان&# 39؛ مورد

2f

2h

3

کارگاه

4 Workshop -b

نمایش مواد

5 Material

دستورالعمل نصب و راه اندازی

6

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

والدین برای کارت عضویت در زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 درخواست می کنند ، اما آنها به ندرت فرزندان خود را به بازی می برند. چرا؟

چه عواملی باعث این اتفاق می شود؟ در پاسخ به این مشکلات ، متصدیان پارک های کودکان داخل سالن&# 39 چگونه باید پاسخ دهند؟

1. والدین وقت ندارند

بیشتر والدین در روزهای هفته به کار مشغول هستند و بندرت وقت دارند فرزندان خود را همراهی کنند. سرانجام ، در آخر هفته ، آنها باید به کارهای دیگر مشغول باشند. این امر باعث شده است که بسیاری از والدین به طور واضح کارت عضویت در زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 را به فرزندان خود بدهند ، اما آنها به ندرت فرزندان خود را برای بازی می برند.

در پاسخ به این وضعیت ، زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 می توانند خدمات حضانت برخی از کودکان بزرگتر را ارائه دهند. در مواردی که والدین با آنها سر و کار دارند ، می توانند کودکان خود را موقتاً در زمین بازی کودکان&# 39 ، همراه با کارکنان زمین بازی&# 39 کودکان داخل سالن قرار دهند و آنها را بعد از والدین تحویل بگیرند کارها را انجام داده اند

لازم به ذکر است که موضوع حضانت باید یک کودک بزرگتر باشد که حس خاصی از خود محافظت داشته باشد و بتواند غیبت موقت والدین را بپذیرد. علاوه بر این ، از آنجا که خدمات میزبانی ارائه می شود ، باید تعداد کافی کارکنان با احساس مسئولیت قوی وجود داشته باشد.

2. تجربه ضعیف مصرف کننده

تجربه شخصی والدین و کودکان در زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 دلیل مستقیمی است که مستقیماً بر اینکه آیا آنها مایل به تجربه دوباره آن هستند تأثیر می گذارد. برخی از زمین های بازی کودکان داخل سالن&# 39 دارای بهداشت محیط بسیار ضعیف و نگرش خدمات ضعیف کارکنان هستند ، یا وسایل بازی دارای قابلیت بازی کم و فاقد ویژگی هستند. اینها تأثیر بدی را بر والدین و فرزندان به جا می گذارد و جذب آنها برای رفتن دشوار است. بعضی از والدین حتی حاضرند برای دریافت کارت عضویت دیگر در پارک های سرپوشیده دیگر هزینه کنند.

برای زمین های بازی کودکان سرپوشیده&# 39 ، از دست دادن مشتری به دلایل فوق کمترین مناسب است. برای جلوگیری از این وضعیت ، ما باید کار خوبی در زمینه آموزش کارکنان انجام دهیم ، مدیریت را بهبود ببخشیم ، همه چیز از نظر مشتری&# 39 ، تمیز و بهداشتی نگه داشتن سرگرمی ، بهبود نگرش خدمات ، قبل از خرید باید تحقیقات بازار را انجام دهیم تجهیزات تفریحی ، برخی از وسایل تفریحی را خریداری کنید که در حال حاضر مورد پسند کودکان قرار گرفته است. علاوه بر این ، زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 می تواند کودکان را مرتب سازمان دهد تا هر از چند گاهی بازی های کوچک انجام دهند. از یک طرف ، این می تواند به والدین استراحت موقتی بدهد ، و از طرف دیگر ، چنین بازی های کوچکی نیز می تواند اشتیاق کودکان را برای بازی&# 39 تحریک کند. اگر والدین و فرزندان تجربه خوبی در زمین بازی کودکان داخل سالن&# 39 خود داشته اند ، طبیعتاً خوشحال می شوند که چندین بار به آنجا بروند.

Hot Tags: داخلی تجهیزات بازی نرم ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید