تجهیزات پارک ترامپولین داخل سالن

شماره مورد: KW-1314A|ابعاد: سفارشی|رنگ: سفارشی

جزئیات محصول

انواع گزینه های بازی برای انتخاب از Slam Dunk Basketball ، Dodgeball ، Jumping Mat Layouts ، SafetyPadding Colors و غیره ایمنی ، طول عمر قوی

GG # 39 سخت است که بچه ها را ملزم به انجام تمرینات ورزشی و روال تناسب اندام کند زیرا کمتر جالب و سرگرم کننده به نظر می رسند. پریدن روی ترامپولین ها سرگرم کننده است و باعث بهبود بدن ، تقویت و طولانی شدن عضلات و اصلاح انعطاف پذیری می شود. علاوه بر این ، بچه ها با آگاهی بیشتر از مرکز ثقل خود ، وضعیت بدن خود را بهبود می بخشند.

موادی که ما از آن در تجهیزات پارک داخلی ترامپولین استفاده می کنیم به شرح زیر:

تشک پرشی:وارد شده از آمریکا

قاب فولاد:لوله فولادی گالوانیزه ، پودر پوشیده شده ، 50 * 100 میلی متر ، ضخامت 2.5-3 میلی متر ؛

بالشتک ایمنی:اسفنج 4 میلی متری EPE+ 4 میلی متر پوشیده شده از چرم PVC با ضخامت 0.55 میلی متر ، ضد آب ، با دوام ، مقاومت و براقیت خوب ، از دست دادن شکل ناخوشایند است.

اسفنج فوم:فوم سلول بسته ، تمیز ، ضخیم ، چگالی بالا ، کشش بالا ؛

فنر:فولاد گالوانیزه با عملکرد الاستیک خوب ، طول 21 سانتی متر ، ضخامت فولاد 3.2 میلی متر.

مورد پروژه

1a

20190706121655_77950

توضیحات محصول

2

فعالیتها را بازی کنید

آمپر ماده GG؛کارگاه

6a-2

6a-1

گواهینامه ها

7 Certificates

فرآیند ثبت سفارش

10 Ordering Process

پارک ترامپولین دنیای جدیدی برای تفریح ​​کودکان و بزرگترها برای استراحت است

امروزه ترامپولین ها دیگر موضوع انحصاری ورزشکاران نیستند. با ظهور پارک های موضوعی ترامپولین ، سالن های تعاملی ، سالن های تجربه ، سالن های آموزش و ... مردم به تدریج درک جدیدی از ترامپولین ها پیدا می کنند. جذابیت ترامپولین این است که به افراد اجازه می دهد در هوا بالا و پایین بروند و در نتیجه بدن را آزاد کنند.

پارک ترامپولین یک پروژه جدید و سرگرم کننده در محیط داخلی است. این مکان نه تنها مکان خوبی برای سرگرمی کودکان است ، بلکه دنیای جدیدی نیز برای از بین بردن فشار برای بزرگسالان است.

Kiwi Play Equipment Co. ، Ltd. به عنوان یک تولید کننده و حرفه ای با تجربه ترامپولین ، تمرکز خود را بر روی محصولات ترامپولین گذاشته است. پارک ترامپولین ترکیبی از تجربیات مختلف اوقات فراغت مانند گسترش ، صخره نوردی و قلعه شیطانی است ، گزینه های متنوع تفریحی ورزشی را به گردشگران یا بازیکنان ارائه می دهد.

Hot Tags: تجهیزات پارک ترامپولین داخلی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید