ترامپولین پرش بدنسازی

شماره مورد: KW-1315A|ابعاد: سفارشی|رنگ: سفارشی

جزئیات محصول

ما برای کودکان و بزرگسالان Jump Sport Fitness Trampoline ، جست و خیز آزاد ، برنامه های تناسب اندام و موارد دیگر را تولید می کنیم.

رویدادها را بازی کنید:

پرش رایگان ، زمین های ترامپولین Dodgeball ، ترامپولین حرفه ای ، ترامپولین ورزشی ، فضای نینجا ، گودال فوم ، استخر اسفنجی ، زمین های ترامپولین بسکتبال اسلم دانک ، در برابر توپ ، دیوار صخره نوردی ، گودال کیسه هوا ، برج عنکبوت ، مناطق بچه و ...

مورد پروژه

1b

20190706121655_77950

توضیحات محصول

2

فعالیتها را بازی کنید

آمپر ماده GG؛کارگاه

6b

گواهینامه ها

7 Certificates

فرآیند ثبت سفارش

10 Ordering Process

چگونه می توان برجسته ها را هنگام باز شدن پارک ترامپولین ایجاد کرد؟

پارک موضوعی ترامپولین امروزه یک صنعت جدید و داغ است و یک پروژه محبوب برای سرگرمی جوانان است. با این حال ، مهم نیست که پروژه ها چقدر محبوب هستند ، آنها برای راه اندازی طولانی مدت به استراتژی های تجاری نیاز دارند. بنابراین ، در بسیاری از پارک های ترامپولین ، اپراتورها چگونه مشتری&# 39 را جذب می کنند. توجه هنگام باز شدن؟

ابتدا نام پارک ترامپولین است

اپراتور باید به پارک موضعی ترامپولین داخلی نام مناسبی بدهد و زمین بازی باید نامی نزدیک به روانشناسی مشتری هدف&# 39 داشته باشد و به راحتی به خاطر سپرده شود. نام پارک ترامپولین به راحتی ممکن است به خاطر سپرده شود ، مطابق با جوانی ، پویایی و نشاط برای تحت تأثیر قرار دادن همه است.

دوم ، ارتقا of پارک ترامپولین

روش های بازاریابی و تبلیغات زیادی برای پارک های موضعی ترامپولین وجود دارد ، اما همه روش ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. شما باید با توجه به شرایط واقعی ، روش تبلیغ را متناسب با محل برگزاری خود انتخاب کنید.

1. بادکنک رایگان.نام ، آدرس و سایر اطلاعات پارک ترامپولین را روی بالون ها چاپ کنید و در یک منطقه تجاری شلوغ تحویل دهید که نتایج خوبی خواهد داشت. علاوه بر این ، نصب راهنمای چشم نواز در بازار برای راهنمایی مصرف مشتریان به زمین بازی ضروری است.

2. توزیع جزوات و بروشورها.بروشورها ، بروشورها و غیره را چاپ کنید و آنها را در نزدیکی مدارس و اجتماعات توزیع کنید و در مراکز خرید و اجتماعات در آخر هفته ها و همچنین در نزدیکی زمین های بازی توزیع کنید.

3. بیلبورد و بروشور درست کنید.بیلبوردهای رویداد را درب ، میز جلو یا مکان مشهود قرار دهید. با توجه به اینکه پارک تفریحی سرپوشیده داخلی معمولاً در سطح پایینی قرار دارد ، می توان یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ را نیز در مکان مرتفع نصب کرد و بهتر است در تقاطع تابلوی راهنما ایجاد شود.

4. کلیپ تبلیغ روزنامه.در پارک موضعی ترامپولین ، می توانید تبلیغات کلیپ روزنامه را امتحان کنید ، با سرمایه گذاری کم و اثر آن قابل کنترل است. از آنجا که صفحه تک نقش کمی دارد ، توصیه می شود تبلیغات را به تبلیغات دو برابر تغییر دهید. شکل نفیس طراحی شده است ، محتوا معرفی پارک ترامپولین داخلی و فلسفه تجارت ، و همچنین حالت عملکرد مانند فعالیت تم ماهانه است ، برجسته کردن پارک این متفاوت است و افرادی را که با آنها تماس می گیرید تحت تأثیر قرار می دهد با. در تبلیغات ، جوامعی را انتخاب کنید که تعداد خانواده ها و فرزندان بیشتری دارند.

سوم ، ایجاد یک منطقه آزاد

در ابتدای افتتاحیه ، پارک تفریحی با یک&خاص می تواند راه اندازی شود ؛ منطقه آزاد&؛ بازدید کنندگان پس از بازی در منطقه آزاد علاقه مند می شوند ، که باعث افزایش مصرف سایر امکانات می شود و همچنین می توانند به مشتریان کوپن بدهید تا آنها را برای گذراندن وقت بعدی راهنمایی کند. همزمان می توان از تخفیفاتی مانند بلیط های بسته ای (بسته بندی برخی امکانات تفریحی) و بلیط های ماهانه برای تبلیغ استفاده کرد و همچنین می توان برای برخی از وسایل تفریحی تخفیف های گروهی تعیین کرد.

Hot Tags: ترامپولین تناسب اندام ورزشی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید