پارک ترامپولین زمین بازی سرپوشیده

شماره مورد: KW-1504A|ابعاد: سفارشی|رنگ: سفارشی

جزئیات محصول

ما اعتقاد داشتیم که کیفیت روح بازی پارک ترامپولین داخل سالن بازی است. ما فقط از بهترین مواد استفاده می کنیم و پارک های ترامپولین سفارشی استاندارد ، ایمن ، بادوام و با طراحی دقیق را برای مشتریان خود رعایت می کنیم.

مورد پروژه

1a

1c

توضیحات محصول

2

فعالیتها را بازی کنید

5b

آمپر ماده GG؛کارگاه

6b

ما با داشتن بسیاری از متخصصان و تجهیزات پیشرفته در کارخانه خود ، در زمینه طراحی ، ساخت و فروش زمین بازی ترکیبی داخلی مشغول هستیم. شرکت ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در این زمینه ، می تواند خدمات سفارشی را با قیمت رقابتی به شما ارائه دهد.

کیوی یک دادگاه اصلی ترامپولین با طراحی سفارشی ایجاد می کند که&# 39 ارزش یک موقعیت مرکزی در پارک شما را دارد. تشک های رنگی و لنت های سفارشی به طور منحصر به فردی مارک شما را نشان می دهد و دیوارهای زاویه دار ، سرسره های ترامپولین ، مینی مکعب ها و دیگر جاذبه های جالب دیگر بچه های کوچک و بچه های بزرگ را به طور همزمان ایمن و الهام بخش می کنند تا وحشی کنند.

گواهینامه ها

7 Certificates

فرآیند ثبت سفارش

10 Ordering Process

پروژه های اصلی در پارک بزرگ ترامپولین کدامند؟

پارک های بزرگ ترامپولین اکنون به طور عمده یکی از پروژه های تفریحی و مصرفی جوانان است. اکنون بسیاری از پارک های بزرگ ترامپولین از طریق تبلیغات رسانه های اجتماعی محبوب شده اند. از طریق اینترنت می توانید انواع ترامپولین ها ، دیوارهای چسبناک ، کشویی چمن و ... را مشاهده کنید. این نوع پروژه جوانان را به دنبال طراوت و هیجان بازی می کشاند. حال بیایید در مورد پروژه های اصلی در پارک بزرگ ترامپولین صحبت کنیم؟

1. به دیوار بچسبید

هنگام بازی می توانید ابتدا لباس های مخصوصی بپوشید که به نظر می رسد پف کرده است. سپس با شدت به دیوار پرید ، گویی که به دیوار گیر کرده بود ، بازی کردنش واقعاً هیجان انگیز و جالب بود.

2. اقلام مختلف اقدام دشوار

بسیاری از ورزشکاران شدید برای بازی بسکتبال فانتزی از ترامپولین استفاده می کنند. در این صورت می توانید ورزش کنید و لذت بازی بسکتبال را احساس کنید. به ویژه انجام بسیاری از حرکات دشوار در مواقع عادی دشوار است. واقعاً هیجان انگیز است. برخی از افراد همچنین دوست دارند در استخر اسفنج بازی کنند و برخی از حرکات دشوار غواصی را به چالش بکشند. به هر حال ، آنها همچنین می توانند ترس از ارتفاع را برطرف کنند.

3. پروژه گزاف گویی

وقتی این نوع پروژه در حال اجرا است ، این توانایی گزاف گویی است و می توان حرکات مختلف گزاف گویی را روی ترامپولین انجام داد. بعضی اوقات می توانید با خانواده خود بازی کنید و چالش های بیشتری را امتحان کنید. برخی از پارک های ترامپولین مکان های فعالیت زیادی را نیز ایجاد می کنند و گاهی اوقات یک منطقه ترامپولین مربع شکل وجود دارد که نسبتاً وسیع است و همچنین علاقه&# 39 همه به بازی را تحریک می کند. هنگام بازی ، باید از قدرت مناسب برای تسلط بر ریتم استفاده کنید. حتی اگر یک بعد از ظهر هم بازی کنید ، احساس خستگی نخواهید کرد و می توانید به یک اثر خوب کاهش وزن دست پیدا کنید.

موارد فوق انواع متداول پروژه ها در پارک های بزرگ ترامپولین است.

زمین بازی کیوی در حال حاضر به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد ، ارائه دهنده راه حل کامل بسته برای منطقه بازی کودکان ، شامل زمین بازی نرم ، پارک ترامپولین ، بازی کودکان نوپا ، بازی های دیواری ، تورم ، جنگجوی نینجا ، برچسب lase ، دیوار کوهنوردی یا تقریباً هر چیز دیگری که مربوط به خانواده باشد سرگرمی. ما تعداد زیادی نمونه بازی با قیمت مناسب برای مرجع شما داریم. Wecan شامل هزینه حمل و نصب و راه اندازی می شود. فقط به ما بگویید که چگونه می توانیم به موفقیت بیشتر کسب و کار جدید شما کمک کنیم.

Hot Tags: پارک ترامپولین زمین بازی داخلی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید