بلوک ساختمان برای فروش

آیتم شماره: KW-1328A | ابعاد: سفارشی | Themed: سفارشی

جزئیات محصول

بزرگ نرم فوم بلوک ساختمان برای کودکان و نوجوانان

فعالیت های فیزیکی در تجهیزات زمین بازی سرپوشیده ما به بچه ها اجازه می دهد سالم بمانند، ذهن خود را تحریک کنند و معاشرت کنند. مزایای بهداشتی بسیاری وجود دارد, هر دو جسمی و روانی, زمانی که آن را به ورزش و فعال ماندن می آید. بچه ها همچنین یاد می گیرند که چگونه معاشرت کنند، به خوبی ارتباط برقرار کنند و مشکل با همسالان خود در هنگام درگیر شدن در بازی اجتماعی حل شود.

پرونده پروژه

IMG_1044

ما کمک به مرکز سرگرمی داخل سالن، پیش دبستانی ها، مرکز مراقبت از روز اوایل دوران کودکی، مرکز خرید، سوپرمارکت و دیگر مشتریان نهایی ساخت زمین بازی سرپوشیده خود را، از برنامه ریزی تا نصب نهایی و فراتر از آن.

IMG_4096

IMG_4101

گواهی

7 Certificates

فرایند برای قرار دادن یک سفارش

10 Ordering Process

EVA ساختمان بلوک برای فروش، برای ایجاد یک اتاق بلوک ساختمان نرم به طور انحصاری برای کودکان

ساختمان بلوک ساختمان بازی خلاقانه منعکس کننده زندگی در اطراف کودکان را از طریق تخیل خود را، و منعکس کننده برداشت خود را از زندگی در اطراف آنها با ساخت و ساخت ساختمان ها و یا اشیاء مختلف است.

ساخت اسباب بازی بلوک بهترین اسباب بازی های آموزش زودهنگام برای آموزش هوش کودکان است. فرصت های بیشتری را برای استفاده از تخیل و خلاقیت آنها فراهم می کند. کودکان ابتدا باید به این فکر کنند که چه چیزی می خواهند بسازند، مشاهده کنند و به این فکر کنند که چه نوع ماژول هایی را انتخاب کنند تا تصویری را که تصور می کنند منعکس کنند. بنابراین، تصور کودکان، تفکر ساختاری، و مهارت های مدل سازی تمرینات خوبی هستند و می توانند ادراک فضایی، خلاقیت کودکان را توسعه دهند، سازمان و درک کودکان را بازی کنند، استقامت و علاقه به علم معماری را افزایش دهند.

در روند ساخت بلوک، کنجکاوی کودکان و طبیعت بازیگوش آزاد شد!

Hot Tags: بلوک ساختمان برای فروش ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید