Toddler Indoor Play Equipment

شماره مورد: KW-1320A|ابعاد: سفارشی|مضمون: سفارشی

جزئیات محصول

بلوک ساختمان EPP برای مرکز خرید

این مواد EPP نوع جدیدی برای تجهیزات بازی در فضای داخلی Toddler است ، زیرا هیچ فلز و پلاستیکی وجود ندارد ، فقط این مواد نرم اما به اندازه کافی قوی هستند ، بنابراین بچه ها هنگام بازی کاملاً ایمن هستند. بلوک های ما به عنوان تولید کننده و تأمین کننده بلوک های ساختمانی EPP دارای مدل های مختلف و رنگی هستند ، کودکان می توانند از این بلوک های رنگارنگ آنچه را که می خواهند بسازند.

مورد پروژه

1a

جزئیات آمپ GG؛ انبار

3

گواهینامه ها

7 Certificates

فرآیند ثبت سفارش

10 Ordering Process

بلوک های سازنده EPPغیر سمی و بی مزه ، سبک و آسان برای نگهداری ، اندازه متوسط ​​، مخصوص کودکان طراحی شده است. در طول بازی ، صاف کردن ، ساختن ، تا زدن ، دررفتگی ، محصور کردن و جمع شدن ، برای تسلط بر تعادل ، هماهنگی ، حساسیت و سایر توانایی های حرکتی عضلانی ، کودکان را تمرین دهید و همچنین توانایی های حرکتی خوب کودکان&# 39 را درک کنید ، درک و فشار دادن انگشتان ، به پرورش توجه و مشاهده کودکان&# 39 ، افزایش استقامت و علاقه به علم معماری و تحریک خلاقیت و تخیل کودکان&# 39 کمک می کند. از طریق بازی برای بیان انواع افکار و احساسات ، بزرگسالان همچنین می توانند با کودکان تعامل داشته باشند ، مهارتهای عملی و ارتباطی کودکان&# 39 را پرورش دهند و احساسات هر دو طرف را ارتقا دهند.

بردن بچه هایتان به تجهیزات بازی نرم و نرم داخلی ، روشی خارق العاده است که به آنها بازی فعال می دهد. محوطه های بازی در فضای داخلی مکان های رنگارنگ و سرگرمی است ، بچه ها فقط با دویدن ، پریدن ، صعود ، خزیدن ، سر خوردن لذت زیادی می برند ... بازی همان کاری است که بچه ها به بهترین وجه انجام می دهند!
Hot Tags: کودک نو پا تجهیزات داخل سالن ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید