نوسان در فضای باز مجموعه برای کودکان و نوجوانان

آیتم شماره: KW-1432A | ابعاد: سفارشی | رنگ: سفارشی | نوسان در فضای باز, پاسیو نوسان, نوسان پورچ, نوسان باغ, مجموعه زمین بازی

جزئیات محصول

کیوی به عنوان یکی از حرفه ای و تجاری نوسان در فضای باز مجموعه تولید کننده و تامین کننده در چین، اگر شما می خواهید برای خرید با کیفیت بالا در فضای باز نوسان مجموعه برای کودکان و نوجوانان، لطفا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم، قیمت ما رقابتی در بازار است.

1

در حال حاضر نه تنها نوسان سنتی، نوسان سبک جدید محبوب تر برای پارک یا زمین بازی، آن را باعث می شود زمین بازی جذاب تر است. شما می توانید الهام بخش در طرح های ما را پیدا کنید و انتخاب کنید برای ساخت مجموعه نوسان در فضای باز خود را. صرف نظر از نوع و جزئیات طراحی، شما باید ایمنی را نیز اولویت بندی کنید.

Case

2

شرکت

3 Company

کارگاه

4 Workshop

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهی

7 Certificates

فرایند سفارش

10 Ordering Process

چگونه برای ساخت نوسان در فضای باز همه لذت ببرید

نوسان زمین بازی در فضای باز رایج ترین تجهیزات تفریحی در زمین های بازی کودکان در فضای باز است. خيلي چيزا هست که بايد در مورد يه نوسان بگي تا اون چيزي که ممکنه فکر کني وقتي براي اولين بار بهش نگاه ميکني نوسان ها به کودکان کمک می کنند تا تعادل را تمرین کنند و موقعیت اندام خود را در فضا هماهنگ کنند. علاوه بر این، نوسان می تواند به مغز کودکان در درک سرعت و جهت کمک کند. این برای کودکانی که در ادراک بصری مشکل دارند مفید است.

انواع مختلفی از نوسان ها وجود دارد. آنها در اندازه های مختلف، اشکال، مواد و برای انواع مختلف تنظیمات می آیند. مانند آشیانه پرنده، نوسان های چند شکل، نوسان طناب، نوسان دو فرزند والد، نوسان صندلی نوزاد و شاخه درخت و غیره. ماده ای که بر روی نوسان استفاده می شود شامل فولاد، طناب، نت، لاستیک، پلاستیک و چوب است.

صندلی شکل صندلی نوسان تنها راه شما می توانید به عنوان یک نوسان استفاده کنید نیست. بیایید در مورد نوسان تایر کلاسیک را فراموش نکنید. به غیر از تایر، شما همچنین نیاز به پیچ و مهره U و برخی از زنجیره فلزی برای این پروژه. علاوه بر این، صندلی نیز می تواند از تخته چوب ساده امن همراه با پیچ ساخته شده است.

نوسان در فضای باز را بسیاری از سرگرم کننده برای هر دو بچه ها و بزرگسالان. تا کنون ما یک دسته از طرح های نوسان سرگرم کننده برای بچه ها ارائه شده است. اما بزرگسالان سزاوار تفریح نیز هستند. آنها ترجیح می دهند نوسان خود را به کمی راحت تر هر چند و آنها می خواهم در طراحی کمی متفاوت نگاه کنید. این یک صندلی راحت و فضای بیشتری ارائه دهد.

برخی از زمین های بازی در فضای باز به عنوان خلاق پارک نوسان در فضای باز ساخته شده است, بسیاری از انواع بازی در فضای باز تجهیزات نوسان نصب شده در یک پارک بزرگ وجود دارد, هر چه بچه ها و یا بزرگسالان می توانند نوسان مناسب برای بازی پیدا کنید.

Hot Tags: مجموعه نوسان در فضای باز برای کودکان و نوجوانان، تامین کنندگان، تولید کنندگان، خرید، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید