کیوی در شهر Qiaoxia از وون ژو است که به خوبی به عنوان شناخته شده "پایتخت تجهیزات زمین بازی در چین" در ۲۰۱۰ با یک ماموریت برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات زمین بازی با کیفیت بالا ساخته شده در چین با بچه ها در سراسر جهان است. به عنوان یک تولید کننده تجهیزات زمین بازی حرفه ای جهانی ، کیوی دارای یک فرایند تولید با تجربه و بالغ از طراحی ، ساخت ، نصب ، تست ، بسته بندی ، تحویل و خدمات پس از فروش است.

 

ما لوازم زمین بازی در فضای باز ، تجهیزات تناسب اندام در فضای باز ، زمین بازی سرپوشیده ، پارک ترامپلاین داخل سالن ، ساختار بالا رفتن ، مجموعه نوسان ،بهار رایدر, Seesaw, پیشواز رفتن دورو سایر تجهیزات بازی برای کودکان. محصولات بازی ما شده اند تبدیل شدن به راه حل خوبی برای بسیاری از زمین بازی, مانند پارک های زمین بازی تفریحی &, پارک تفریحی, مدرسه & پیش دبستانی زمین بازی, مهد کودک, زمین بازی مهدکودک, معماران منظر, پارک تم, جوامع آپارتمان مسکونی, زمین بازی های شهری, زمین بازی کلیسا, مراکز اجتماعی, کودکان و نوجوانان مراکز سرگرمی, مقامات مسکن, مراکز خرید, سوپرمارکت, رستوران ها ما در حال فروش محصولات به بازار داخلی و خارجی.

 

به عنوان یک تولید کننده محصولات کودکان ، ایمنی اولین استاندارد مهم است که ما از آن پیروی می کنیم. بنابراین تمام محصولات ما از مواد اولیه غیر سمی و زیست محیطی آزمایش شده توسط SGS ، استانداردهای ایمنی برای زمین بازی های CE ، EN1176 ، TUV ، ASTM ، ISO9001 ، ISO14001 ، CHSAS18001 و غیره را برآورده کرده اند. ما پرداخت توجه بیشتر به محصولات بازی ما چون ما می دانیم هیچ چیز می تواند امن بچه ها استطاعت وجود دارد.

 

در حال حاضر شرکت ما دارای یک کارگاه چرخشی قالب ، کارگاه جوشکاری ، شن و ماسه & کارگاه اسپری رنگ ، کارگاه نجاری ، کارگاه خیاطی ، کارگاه نصب و راه اندازی ، کارگاه بسته بندی ، هر کارگاه کار حرفه ای خود را و ارتباط با یکدیگر برای اطمینان از محصولات نهایی ' integrality و ایمنی.

 

ما نه تنها بهترین بازی ها را فراهم می کنیم ، بلکه بهترین خدمات را نیز ارائه می دهیم. از محدودیت بودجه تا فضای محدود ، ما می توانیم به عنوان نیازهای منحصر به فرد خود را طراحی زمین بازی مقرون به صرفه است که برای شما مناسب است. لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما می خواهید برای ساخت زمین بازی خود را, فروش حرفه ای ما ایده خود را به محصول واقعی بر اساس بودجه خود را تبدیل خواهد شد, اندازه فضا و یا فعالیت.

 

خوش آمدید به ما بپیوندید ایجاد نوآورانه, امن, با دوام, تجهیزات زمین بازی فراگیر برای بچه های ما در KiwiPlay!

IMG_3683