قاب صعود با اسلاید

شماره مورد: KW-1389A|ابعاد: 1200 × 450 × 260 سانتی متر / 1350 × 300 × 200 سانتی متر / 1300 × 200 × 300 سانتی متر / 1200 × 300 200 سانتی متر|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند) سفارشی

جزئیات محصول

ماقاب صعود با اسلایداز طرحهای پیچیده طناب استفاده کنید تا به کودکان فرصتی برای به چالش کشیدن مهارتهای کوهنوردی تجهیزات خود را بدهد. طراحی رایگان برای انواع زمین های بازی در فضای باز ، پارک و پیش دبستانی.

4

طناب نورد عنصر اصلی بازی در کل تجهیزات زمین بازی طناب در فضای باز است. بچه ها از یکی از ورودی ها بالا می روند ، پس از خزیدن طولانی بالاخره از تونل های طولانی خارج می شوند ، مثل اینکه فقط یک سفر خنده دار را به پایان می رسانند. مناسب برای سنین 2-12 سال است.

1-1a

2

کارگاه

4 Workshop

5a

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

ساختار کوهنوردی در فضای باز باعث پیشرفت صنعت تجهیزات زمین بازی کودکان&# 39 می شود

توسعه صنعت سرگرمی ، از ساخت اسباب بازی های کودکان&# 39 در آغاز کار ، تا بررسی نیازهای کودکان&# 39 ، و اکنون چگونگی اجازه دادن به کودکان برای انجام تمرینات بدنی و لذت حسی ، نمونه بارز چین&# است. 39 ؛ توسعه طی چند دهه گذشته. همچنین سیر تحولات اسلایدهای کودکان&# 39 را برای گسترش فضای باز کودکان&# 39 ببینید.

تجهیزات انبساط کودکان GO # 39 در فضای باز شدت ورزشی کم برای کودکان دارد و معمولاً فقط هنگام بازی بین کلاس ها استفاده می شود و انرژی جسمی کمی مصرف می کند. به عنوان تجهیزات تفریحی و سرگرمی&# 39 کودکان ، از سرسره ساده در ابتدای کار گرفته تا تجهیزات بزرگ کوهنوردی و سپس تجهیزات انبساط ترکیبی چند منظوره ، عملکردها گام به گام افزایش می یابد ، که قسمتهای مختلف بدن را تمرین می دهد از کودک

کودکان چینی فاقد ورزش بدنی هستند و بار سنگین تحصیلی باعث می شود که اوقات زیادی برای ورزش نداشته باشند. اکنون بسیاری از مهد کودک ها وسایل تفریحی را خریداری می کنند و ورزشهای بدنی را ترجیح می دهند تا به کودکان اجازه دهند هنگام بازی ورزش کنند. از نظر ظاهری ، این نوع پروژه با اتخاذ یک طرح توخالی ، سبک تر است و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. این ماده عمدتا برای اتصالات لوله های فولادی استفاده می شود و از لوله های فولادی گالوانیزه استفاده می شود که زنگ زدگی در آب کار آسانی نیست. از نظر عملکرد ، تور طناب توانایی کوهنوردی کودکان را بهبود می بخشد ، عضلات دست را در طول فرآیند گرفتن تمرین می دهد ، عضلات پا را در طول مرحله پله تمرین می کند و توجه را به طور همزمان آموزش می دهد. در روند زنجیرزنی ، کودکان به دلیل مرکز ثقل به سمت پایین ، در تقویت رشد قد نقش دارند. کودکان به بالاترین نقطه خزیدن صعود می کنند و سپس به پایین می لغزند تا تعادل و درک سرعت خود را اعمال کنند.

Hot Tags: قاب کوهنوردی با سرسره ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید