طناب کوهنوردی سازه بازی

شماره مورد: KW-1398A|ابعاد: سفارشی|رنگ: سفارشی|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

کیوی زمین بازی صخره نوردی با کیفیت بالا را تولید و فراهم می کند! برای کیفیت بالا و طراحی نوآوری ، قاب صعود طناب فولادی Kiwi&# 39 بهترین انتخاب شما است.

5

سازه های صعود از قاب فولادی با ظاهر بالا و ارزش بازی زیاد از جنگل های طناب پیچیده ، برخی سبک ها حتی برای ایجاد جلوه ای از کوهستان با یک تغییر دوقلو در دسترس هستند ، این باعث می شود منطقه بازی شما از دیگران متفاوت باشد! آنها در یک موجود هستنداشکال ، اندازه ها و رنگ ها با برخی از طرح ها از جمله سرسره ، لوله ، پل توری بلند و سایر فعالیت های جانبی مهیج ، ساخت و ساز کوهنوردی در فضای باز جذابیت بیشتری خواهد داشت.

1-1b

2

کارگاه

4 Workshop

5a

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

مزایای کودکان در فضای باز که از تجهیزات زمین بازی خالص بالا می روند

طناب نوردی آموزش بدنی بخش مهمی از آموزش&# 39 کودکان در ماجراجویی است ، و همچنین یک روش موثر برای بهبود آمادگی جسمانی کودکان&# 39 و رشد فکری است. این ورزش ، رشد ، چالش و اکتشاف را به عنوان محتوای اصلی خود در نظر می گیرد و از طریق آموزش رشد در فضای باز و آموزش روانشناختی و رفتاری ، رشد جامع کودکان&# 39 را آماده می کند.

تجهیزات انبساط خزنده Kiwi&# 39 به گونه ای ساخته شده است که کودکان هنگام بالا رفتن احساس کنند از کوه یا صخره ای بزرگ بالا می روند. فعالیت های چالش ایمن و ماجراجویانه آنها را قادر می سازد تا یاد بگیرند که هنگام صعود بر مشکلات غلبه کنند و اراده سرسختی را پرورش دهند. و آگاهی از محافظت از خود ، در حالی که بدن را بهبود می بخشد. ضمن بهبود دشواری بازی ، باید همه عوامل ناامن را نیز از بین ببریم.

تجهیزات انبساط شبکه کوهنوردی که توسط کیوی طراحی و تولید شده است دارای مزایای زیر است:

1. تمام قطعات پلاستیکی محصول با پودر پلاستیک وارداتی rotomolding تشکیل می شود. فاکتور ضد استاتیک و ضد اشعه ماورا بنفش دائمی را با اثر ضد اشعه ماوراlet بنفش و ضد استاتیک اضافه کنید.

2. محصولات پلاستیکی در برابر دمای بالا 95 resistant مقاوم در برابر ضربه ، ضد لغزش ، ضد ترک ، ایمن و سازگار با محیط زیست هستند و محو نمی شوند.

3. سخت افزار توسط آسیاب آب برش داده می شود تا اطمینان حاصل شود که برش شسته و رفته و صاف است. خم کن لوله برای جبران نیازهای طراحی ، لوله جوش داده شده را خم می کند.

4. از نظر فرآیند تصفیه سطح فلز ، ما ماشین های پیشرفته پرداخت را برای صیقل دادن سطح فلز بدون آلودگی و بهبود اثر پاشش معرفی می کنیم.

5- در فرآیند پوشش ، ما از فناوری پاشش الکترواستاتیک ولتاژ بالا استفاده می کنیم ، که برای محیط زیست آلاینده نیست و برای بدن انسان سمی نیست.

6. این CCC ، GS ، CE ، ISO14001 ، ISO9001 و سری دیگر از گواهینامه های معتبر ، ایمن و قابل اعتماد را پشت سر گذاشته است.

Hot Tags: طناب نوردی سازه زمین بازی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like