قاب کوهنوردی چوبی کودکان

شماره مورد: KW-1401A|ابعاد: 400 × 150 200 سانتی متر|منطقه ایمنی: 800 × 550 سانتی متر|سن: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

Case

قاب کوهنوردی چوبی کودکان و شبکه تقلا برای مهد کودک ، انواع مختلفی برای دیوار برای صعود به دیوار وجود دارد. همچنین برخی از نردبان های طناب را در همان ساختار کوهنوردی قرار داده ایم. وسایل بازی کوهنوردی با قاب چوبی برای کودکان پیش دبستانی تا کودکانی که عاشق کوهنوردی هستند ، مناسب است. آنها برای زمین های بازی ، خانه های مراقبت ، جاذبه های بازدید کننده و پروژه های اجتماعی مناسب هستند. این قطعات بازی می توانند به اعتماد به نفس ، هماهنگی و قدرت بالای بدن کمک کنند.

1-1b

2

کارگاه

5a

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

با توسعه اقتصاد و بهبود سطح زندگی در شهرها و شهرها ، مردم هرچه بیشتر به تفریح ​​در فضای باز توجه می کنند. بازی های بیرون از خانه نقش مهمی در رشد جسمی و روحی کودکان&# 39 دارند. بنابراین ، زمین های بازی کودکان&# 39 باید توجه زیادی را به خود جلب کنند و باید از دید کودکان باشد. یک فضای فعالیت طبیعی و دوستانه در فضای باز برای آن ایجاد کنید. در طراحی زمین بازی کودکان&# 39 باید به اکتشاف ، خلاقیت ، دانش ، نمایش و موارد دیگر توجه شود. فقط از این طریق کودکان می توانند خوشبختی پیدا کنند و دانش و دانش خود را افزایش دهند.

Hot Tags: قاب کوهنوردی چوبی بچه ها ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید