شبکه های صعود برای زمین های بازی

شماره شماره: KW-1395A|ابعاد: 1000 × 1000 × 200 سانتی متر|منطقه ایمنی: 1400 × 1400 سانتی متر|سن برای: 3-15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

6

کوهنوردی یک فعالیت طبیعی برای بچه ها در هر سنی است. کودکان برای اینکه احساس تسلط ، موفقیت و استقلال کنند ، از آن بالا می روند. هرچه کودکان کنترل بیشتری بر روی پاها و دستان خود پیدا کنند ، به دنبال چالش های دشوار و پیچیده تری برای کوهنوردی خواهند بود. ما تجاری هستیمتولید کننده برایصخره نوردی ، شبکه های صعود برای زمین های بازی و مکعب بازی برای همه سنین.

1-1a

2

کارگاه

4 Workshop

5a

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهینامه ها

7 Certificates

مراحل سفارش

10 Ordering Process

کودکان از طریق طناب نوردی و تجهیزات انبساط زندگی را کشف می کنند

تور طناب مورد استفاده در تجهیزات انبساط صعود به شبکه طناب تولید شده توسط کیوی ، یک طناب دریایی با مقاومت بالا است. تور طناب بافته شده با این طناب ایمنی تجهیزات کوهنوردی را تضمین می کند. در همان زمان ، در مقایسه با تجهیزات کوهنوردی سنتی ، از طناب برای ساخت استفاده می شود. به دلیل نرمی خاص ، تجهیزات بدن اصلی اجازه نمی دهد که کودکان در اثر فرآیند کوهنوردی توسط برجستگی ها یا موارد مشابه آسیب ببینند. در عین حال کودکان را قادر می سازد هنگام بازی از انعطاف پذیری خود استفاده کنند.

ساختار کوهنوردی با طناب در فضای باز که با رنگهای روشن و طناب های نرم طراحی شده است ، به کودکان امکان می دهد بازی های جامعی را در این دستگاه تفریحی در فضای باز تجربه ، کاوش ، معما و تمرین کنند. تجهیزات صعود به طناب در فضای باز Kiwi&# 39 می تواند کودکان را به طبیعت&​​# 39 نزدیک کند تا به طبیعت نزدیک شوند. تورهای درختان بزرگ و درختان درختان کوچک بهم آمیخته شده و روی هم قرار گرفته اند. این طراحی می تواند علاقه بچه های&# 39 به کوهنوردی را برآورده کند.

Hot Tags: شبکه های کوهنوردی برای زمین های بازی ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید