کوهنوردان در فضای باز برای پیش دبستانی ها

ItemNo.: KW-1375A | ابعاد: 1360×980×305cm| سن: 3 تا 15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

1g

بالا رفتن از اسلایدها، حلق آویز کردن میله ها، و دویدن از یک تکه تجهیزات به قطعه دیگر نه تنها ورزش قلب سالم، عضله سازی را در اختیار کودکان قرار می دهد، بلکه انعطاف پذیری، هماهنگی، تعادل و مهارت های حرکتی ناخالص کودکان را نیز بهبود می بخشد و آن ها را از آسیب در زمان پخش محافظت می کند. کودکان زمانی به بدن خود اعتماد پیدا می کنند که بتوانند هر روز از آن ها به شیوه ای سازنده استفاده کنند.

کوهنوردان در فضای باز ما برای پیش دبستانی ها به طور گسترده ای در پارک تفریحی، زمین های بازی تفریحی، مدرسه & پیش دبستانی، مهد کودک، معماران منظر، پارک تم، جوامع آپارتمان مسکونی، زمین های بازی شهری، زمین های بازی کلیسا، مراکز جامعه، مراکز سرگرمی کودکان و نوجوانان، مقامات مسکن، و غیره

1-1a

2

کارگاه

4 Workshop

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهی

7 Certificates

فرایند سفارش

10 Ordering Process

چشم انداز گسترده ای برای کودکان در فضای باز جنگل صنعت ورزشگاه

امروزه خانواده ها به سرمایه گذاری آموزش و پرورش فرزندان خود توجه زیادی دارند و مصرف درگیر در رشد کودکان به هزینه اصلی خانواده تبدیل شده است. رشد سالم کودکان به دید زیبای هر پدر و مادر جوان تبدیل شده است. تجهیزات گسترش در فضای باز کودکان انواع عملکردها مانند سرگرمی، ورزش و هوش را ادغام می کند. برای آموزش مدرن بسیار مناسب است که سلامت کودکان را اعمال کند و اتش آنها را تیزتر کند. راه . نقش آموزش چالش رشد کودکان در بهبود کیفیت جامع کودکان به طور فزاینده ای نقش حیاتی داشته است.

فعالیت های مدرن آموزش آمادگی جسمانی کودکان در فضای باز با موانعی طراحی شده است تا کودکان را به یک تجربه غنی اوقات فراغت فرهنگی و سرگرمی تبدیل کند. طراحی تجهیزات آموزش توسعه در فضای باز کودکان بر ادغام عملکردهای سرگرمی و ورزش متمرکز است.

برخی از طرح های پروژه بازی برای آموزش رشد کودکان نیاز به کار گروهی در میان کودکان برای تکمیل دارد. این امر برای بهبود توانایی کار گروهی بین کودکان بسیار مهم است که توانایی لازم برای زنده ماندن افراد بسیار اجتماعی است. بنابراین در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نیز به نقش گسترش در فضای باز اهمیت می دهند، و گسترش در فضای باز بنابراین تبدیل به بزرگسالان شده است. یکی از روش های مهم آموزشی آموزش همجوشی تیمی است.

والدین همچنین بیشتر و بیشتر به نقش رشد کودکان در فضای باز در رشد فرزندان خود توجه می کنند، بنابراین بازار محصولات تجهیزات آموزش توسعه در فضای باز کودکان بسیار گسترده است و تقاضای بازار روز به روز در حال افزایش است. کیوی به عنوان تولیدکننده تجهیزات تفریحی کودکان نیز با استقبال خوبی از سوی مشتریان در بازار تجهیزات آموزش توسعه در فضای باز کودکان مواجه است. تجهیزات آموزش توسعه در فضای باز کودکان ما نه تنها به شدت از نظر کیفیت اعلام شده است، بلکه منحصر به فرد در طراحی محصول، که به ارمغان می آورد کودکان گسترش کامل و بازی تجربه


Hot Tags: کوهنوردان در فضای باز برای پیش دبستانی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، خرید، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید