جنگل ورزشگاه کوهنوردی قاب

آیتم شماره : KW - 1380A | ابعاد: 1230×970×300cm | سن: 3 تا 15 سال (کودکان زیر 15 سال با نظارت بزرگسالان بازی می کنند)

جزئیات محصول

1c

جنگل ورزشگاه کوهنوردی قاب مانع چالش برانگیز است! بچه ها صعود در ساخت و ساز فولاد ضد زنگ ما، عبور از تمام مانع و سپس به پایان برسد. طراحی منحصر به فرد ما ایجاد یک محیط امن و تعاملی است که بچه ها هر دو از نظر ذهنی و جسمی به چالش بکشد. عالی برای فعالیت های خانوادگی، تیم سازی، آموزش گروهی و فعالیت های سرگرم کننده برای تمام سنین!

1-1a

2

کارگاه

4 Workshop

6 Metal-a

6 Metal-b

گواهی

7 Certificates

فرایند سفارش

10 Ordering Process

تجهیزات توسعه کودکان با ثروتی از برنامه های آموزشی طراحی شده است. کودکان اغلب در آموزش های رشد کودکان شرکت می کنند تا نگرش مثبت و شخصیت سالم ایجاد کنند. به دلیل تأثیرات مختلف، کودکان مختلف تفاوت های شخصیتی آشکاری دارند. برخی از کودکان درون گرا او در بیان خود خوب نیست، از تماس با دنیای خارج غفلت می کند، تمایلی به ابتکار عمل برای انجام فعالیت های ارتباطی روزانه با دیگران ندارد و وابستگی شدیدی به خانواده اش دارد.

پس از اینکه چنین کودکی در برخی آموزش های رشد کودکان که به خوبی طراحی شده است شرکت کرده است، در روند بازی گسترش، کودک به آرامی در فعالیت ادغام می شود، و همچنین شروع به همکاری با هم تیمی ها می کند. این فرایند قلب کودک را باز می کند و شروع به شادتر شدن می کند. ، توانایی استقلال در زندگی روزمره نیز بهبود یافته است، و او شروع به بیان فعالانه احساسات و افکار خود کرده است و ارتباط با خانواده و دوستان نیز شادتر شده است. از طریق آموزش رشد کودک، شخصیت کودک آفتابی و سالم شده است.

Hot Tags: جنگل ورزشگاه کوهنوردی قاب ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، خرید ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید